Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!
Chcem predplatiť

Čo nájdem v BALÍČKU?

Novinka! Ku klubovému balíčku si môžete 5 dní pred odoslaním pripojiť objednávku s dopravou zadarmo.

Každý mesiac výhradne pre členov klubu vytvoríme unikátny balíček toho najlepšieho z Mixit. Tešiť sa môžete na plné tubusy sezónnych mixov, hotových mixov a noviniek z nášho laboratória. Raňajky a desiaty tak budete mať vyriešené, a získate zľavu až 23 % a čakajú vás stále nové prekvapenia.

3

Pri troch mesiačikoch

PREDPLATNÉ NA 3 MESIACE

ZLACŇUJEME 6 A 12 MESIAČIKOV

MIXIT NA SKÚŠKU ALEBO AKO DARČEK

NAVYŠE ZĽAVA AŽ 23 % v unikátnom balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rúk

MOŽNOSŤ PRIPOJENIA OBJEDNÁVKY s dopravou zadarmo


Dostaneš Mixit za 90 €

a zaplatíš len 79.90 €

Za tri mesiace ušetríš 10 €

Dar Nekonečný

NEOBMEDZENE DLHÉ PREDPLATNÉ

MIXIT PRAVIDELNE KAŽDÝ MESIAC

NAVYŠE ZĽAVA 20 % v unikátnom balíčku Mixit

DOPRAVA ZDARMA do vašich rúk

MOŽNOSŤ PRIPOJENIA OBJEDNÁVKY s dopravou zadarmo


Nemusíte sa báť to vyskúšať, k ničomu sa nezaväzujete. Suma sa Vám každý mesiac sama odpočíta z platobnej karty, v prípade že budete chcieť členstvo ukončiť, stačí nám napísať na klub@mixit.sk

Každý mesiac dostaneš Mixit za 30 €

a zaplatíš len 23.90 €

Za tri mesiace ušetríš až 18 €

Pre otázky týkajúce sa členstva v Mixit Klube píšte na klub@mixit.sk.

question_mark
question_mark

Pomenujte si Vaše predplatné

Pod týmto názvom sa Vám predplatné uloží do Vášho profilu.


Vyberte si dátum prvého balíka

Presný dátum doručenia garantovať nemôžeme. Vo Vami zvolenom dátume začneme balíček pripravovať, bude odoslaný v najkratšej možnej dobe. Ak máte záujem o aktuálny mesačný balíček, dátum prvého balíka musí byť tiež v aktuálnom mesiaci.


Fakturačná adresa
Dodacia adresa Adresa obdarovaného
Doprava

Souhrn
Názov balíčku
Doprava
ZDARMA
Platba platobnou kartou
ZDARMA

Spolu s DPH

Odoslaním objednávky zároveň súhlasím s obchodnými podmienkami.
Výrobky môžu obsahovať lepok, arašidy, sóju, mlieko a orechy a výrobky z nich.

Skontrolujte prosím nastavenie pravidelných platieb (často nazvaných v bankovníctve MO/TO) a zvoľte dostatočný limit, aby automatická platba mohla v poriadku prebehnúť.

Často kladené otázky (FAQ)


Presvedčte sa, že je na karte dostatok prostriedkov. Skontrolujte prosím tiež nastavenie pravidelných platieb (často nazvaných v bankovníctve MO/TO) a zvoľte dostatočný limit.

Je nám ľúto, ale zatiaľ to nie je možné. Balíček bude obsahovať mix rôznych dobrôt. Veríme však, že si na svoje prídu aj zákazníci s dietnymi obmedzeniami.

Dobrý deň, v tomto prípade odporúčame zvoliť dátum začiatku členstva niekoľko dní pred narodeninami, aby prvý balík Mixit dobrôt dorazil včas. Zároveň Vám na email pošleme v deň vytvorenia objednávky darčekový poukaz na vytlačenie, ktorý možno darovať ešte pred doručením balíčka.

Napíšete na klub@mixit.sk a dohodnete sa na skončení členstva :)

Každý mesiac len pre členov klubu vymyslíme unikátny balík toho najlepšieho z Mixit. Tešiť sa môžete na plné tubusy sezónnych mixov, hotoviek a noviniek z nášho laboratória

Balíček pre členov klubu zasielame čo najskôr po zvolenom dátume prvého balíka, na ktorý sme dostali platbu. Na konkrétnom čase dodania sa však prosím vždy dohodnite s dopravcom DHL, ktorý Vás bude dopredu kontaktovať :)

V tomto prípade bude prvá platba vykonaná 28. a nasledujúce mesiace vždy 7 dní pred 28. Dôvodom týždenného predstihu platby je nutnosť mať zaplatené členstvo, aby sme vám 5 dní pred odoslaním balíčka mohli ponúknuť Doobjednávky s dopravou zdarma. Balíček Vám bude teda pripravovaný na Vami zvolený termín, dátum doručenia však garantovať nemôžeme, je potrebné sa dohovoriť s dopravcom, ktorý Vás bude dopredu kontaktovať.

Áno v prípade členstva na 3 mesiace, keď prebehne jednorazová platba aj v prípade neobmedzeného členstva, v ktorom bude každý mesiac automaticky zaplatená suma z vašej karty, zadáte kartu len raz. Ak sa rozhodnete neobmedzené členstvo ukončiť, napíšete nám na klub@mixit.sk, o všetko sa postaráme. :)

V súčasnej chvíli umožňujeme platbu iba platobnou kartou.

Vybraným dátumom zároveň volíte balíček. Ak napr. 25.5. zvolíte dátum prvého balíčka 1.6., dostanete aktuálny štartovací alebo júnový balík, nie májový. Májový balíček by ste dostali ak, by ste vybrali ako dátum prvého mesačného balíčka do 31.5.

K pravidelnému balíčku môžete pripojiť objednávku zadarmo 5 dní pred odoslaním Vášho Mixit Klubu. Táto možnosť sa Vám automaticky objaví v košíku (po prihlásení).

Chcem sa stať členom