Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Pýtate sa, kto za týmto neobvyklým projektom stojí?

Sme dvaja mladí muži Tomáš a Martin, niekdajší spolužiaci ekonómie z vysokej školy, ktorí sa krátko po promócii zišli nad myšlienkou vzniku projektu, ktorý by na českom trhu chýbal a prinášal zákazníkovi ozajstný úžitok. V súčasnosti majú nádejné projekty s nadšenými ľuďmi v čele dosť možností uspieť pred investormi, ktorí sa tak stanú podielnikmi vo vznikajúcom podnikaní. My sme povedali nie.. chceme ísť vlastnou cestou, podnikanie vybudovať sami, od nuly a po krôčikoch. Preto financovanie prebieha z vlastných či rodinných zdrojov a od spustenia v roku 2010 sa dodnes podielame takmer na všetkých dielčích procesoch vedúcich k uspokojeniu zákazníka.

Martin & Tomáš

Od prvej chvíle sa snažíme vybudovať si priateľský vzťah so zákazníkom, ponúknuť mu niečo viac než len nákup cez internet. Okrem chutných a kvalitných surovín, ktorých výber nám trval takmer rok, sa mu snažíme dopriať zábavu či zážitok. Usilujeme o to, aby návštevníka našich stránok bavilo namiešať si vlastnú zmes, aby sa tešil na objednanú zásielku, aby ho zaujal náš obal, a predovšetkým - aby mu chutilo a rád sa potom vrátil. Behom toho všetkého radi prijmeme akékoľvek podnety k tomu, čo nám nejde, čo by nám mohlo ísť lepšie, alebo čo by Vás ešte viac uspokojilo. Mixit je postavený na Vašich prianiach, preto sa nehanbite napísať nám o nich, alebo upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť či nedostatok, chceme dostať šancu napraviť ich.

Poďte s nami prežiť príbeh Mixit

2009

2004-2009

Študujeme ekonómiu a písanie ťahákov na španielskej vysokej škole, medzitým sa Tomáš presadzuje v reklame a Martin sa ešte na českej VŠ stáva študentom na plný úväzok.

Apríl 2009

Plácli sme si, ideme, či skôr skáčeme, do toho po hlave.

Jar 2009 - Jar 2010

Uháňame grafika a programátora, cez víkendy maľujeme prevádzku a vyberáme dodávateľov.. Sedíme na školskej chodbe, píšeme texty a popri tom ochutnávame vzorky od dodávateľov.

23.5.2010

Spúšťame, sme nervózni a rozposielame na facebooku po našich kamarátoch.. Objednávky naskakujú, niektoré dokonca od cudzích ľudí. Eufória! :)

2010

Apríl 2010

Názov stále nie je to ono, chýba sviežosť, univerzálnosť, možnosť ísť aj za hranice.. A stačila sekunda osvietenia s kamarátmi, doména je voľná, Mixit je na svete!

Leto 2010

Hľadáme cestu, ako o sebe dáme vedieť. Skúšame možné aj nemožné, vypravujeme sa na farmárske trhy a bolia nás nohy.

September 2010

Prichádza prvý brigádnik Emil, náš ťahúň dodnes. Druhý deň vysypal čučoriedky a mal to nahnuté, dostal ale šancu. Mixit ťa miluje, Emile! :)

Október 2010

Veľké očakávanie a vstupenka do veľkého sveta.. spúšťame kampaň v rádiu, čakáme milióny objednávok. Pri tom čakaní sa počúvame a máme husiu kožu.

Október 2010

Vítame na facebooku, našom najväčšom kamarátovi, 1000. fanúšika.

November 2010

Presúvame sa do väčšej prevádzky, 1+kk v prízemí vinohradského činžiaku nám síce potravinárska inšpekcia schválila, domovníčka palety na schodisku ale nie. Z 25m je náhle 100m, tentokrát v podzemí a opäť na Vinohradoch.

December 2010

Už je nás pár, 1. Vianoce a prvý nečakaný masaker nám teda zamotali hlavu.

2011

Jar 2011

Objavujeme kúzlo PR v tlači a tlačíme sa aj do televízie, inak to nepôjde. Ekonomika+ na ČT je pár minút slávy, reality show Šéfka trochu toho bulváru.

Máj 2011

Oslavujeme prvé narodeniny a vôbec nestíhame miešať.

Júl 2011

Píšu nám z Brna, nech dorazíme na natáčanie Dňa D. S oroseným čelom teda vyrážame pozdraviť investorov.

November 2011

Prichádza nominácia na cenu českého internetu Krištáľová lupa a nakoniec aj finálne 3. miesto v kategórii Inšpirácia roka. Na vyhlásení sme chýbali, vstupenky spadli do spamu a my sme sledovali dianie na Twitteri.

Vianoce 2011

2. Vianoce a ďalší, oveľa väčší masaker.

2012

Jar 2012

Opäť nám je tesno, chce to z tmy opäť nad zem a mimo rušné centrum.. V bývalej tlačiarni cenín je to veľké, môžu k nám kamióny a máme sa tu mooc dobre. Tím rozširujú Ferda a Rudla, paleťáci na pohľadanie.

Apríl 2012

Chceme byť našim zákazníkom dostupnejší, začíname teda budovať sieť odberných a predajných miest.

Júl 2012

Prichádza Deň D a jeho vysielanie. Web nestíha a padá, z nás padá nervozita a prichádza úľava. Ideme oslavovať na Stodolní a ráno rovno na natáčanie Dobrého rána s ČT a vakmi pod očami.

August 2012

Vlna po Dni D je obrovská.. Skokový rast počtu objednávok, neskutočný ohlas divákov. Tradične nestíhame :)

Október 2012

Púšťame sa do Vrecúšok do vačku, chrumkavého ovocia, skrátka vezieme sa na vlne.

November 2012

Tlstá Berta je nový člen tímu. Pomáha nám do výšok, zdvihne toho viac než skladník Dozor.

December 2012

3. Vianoce sú opäť niekoľkonásobne nad predchádzajúcimi, skúšame teda 2 miešacie zmeny a aj keď ideme od rána do noci, opäť nestíhame.

2013

Jar 2013

Vysnívané tyčinky Mixitky a čokolády konečne uvádzame na trh, stále je s čím sa hrať. A už je nás cez 30.

Máj 2013

Po prvej dovolenke v zahraničí prichádza aj prvý voz. Doteraz sme ho nepotrebovali, všetko nám vozili.. Teraz už vozíme my.

Jún 2013

Voda z neďalekého potoka nám šplechla pod oknom, radšej ideme o poschodie vyššie a opäť do väčšieho. Vďaka bleskovej evakuácii mixujeme veselo ďalej už po 48 hodinách.

Júl 2013

Pilne pripravujeme úplne nový web, vydávame sa dobyť Poľsko a konečne poriadne aj Slovensko. A ďakujeme našim fanúšikom :)

December 2013

Rok a pol práce, veľa nápadov a prerábok a máme úplne nový web! Pochvalu si zaslúžia naši šikulovia - programátor Kuba a grafik Lukáš :)

2014

Január 2014

Už pár mesiacov sa s tradičnými cukrármi stretávame pri peci, aby sme prišli s novými Mixit sušienkami. Prvé kúsky máme napečené!

Február 2014

Reklamných spotíkov nie je nikdy dosť a pretože sa radi hráme, skúsili sme dostať k Vám na stôl misku plnú zrniek za pol minúty.

November 2014

Pred sviatkami k nám dorazil vysnený, dlho očakávaný stroj. Tak s chuťou do práce! :)

2015

Jún 2015

A opäť oslavujeme ! Na Facebooku je nás už 5000 Mixiťákov! Ďakujeme

2016

Marec 2016

Získavame titul "EY Začínající Podnikatel roka 2015 "! Vďačíme za ňu hlavne našim milým zákazníkom a dôvere, ktorú nám už 6. rokov prejavujú. Bez nich by sme si cenu neodniesli a vlastne nemali ani pocit, že sme stále "na začiatku".

Marec 2016

Páli nás otázka palmového oleja a tak sme sa rozhodli pre kompletné odpalmanie Mixit.

August 2016

Priania boli vypočuté! Ľahko recyklovateľná Mixit EKOkrabica k vašim službám.

Október 2016

Cibulákový vzor milujeme tak, že mu zasvätíme celú vianočnú kolekciu 2016.

2017

Február 2017

Tak už nám chrumká aj zelenina! Prvý slaný mix od Mixit chrumká bez použitia oleja, sušíme pri nízkej teplote a veľmi nám chutí.

Jún 2017

Chrumkavá zmrzlina! Tak dlho sme ju vylepšovali k dokonalosti, že s ňou vyrážame na mixit ice cream tour po Čechách.

Október 2017

Fanúšikovia Mixit na Instagrame by už zaplnili poriadny štadión! Ďakujeme, že vás fandí už 30 tisíc.

2018

Marec 2018

Mixit oslavuje! získali sme hlavnú cenu poroty v deviatom ročníku súťaže Shop roka. Chceme poďakovať predovšetkým Vám, našim fanúšikom a zákazníkom, vďaka ktorým sa môžeme stále zlepšovať a robiť to, čo milujeme a mixujeme.

Marec 2018

Mixujeme na plné obrátky! Ľudské aj strojové. Najnovšie nám v tom pomáha tento dlhý stroj, ktorý je tak veľký, že si vyslúžil samostatnú halu.

Máj 2018

8 rokov mixujeme a 8 rokov to milujeme. Oslavujeme 8. narodeniny a sme stále pre každú volovinu. ;)

Máj 2018

Pozývame vás na drink! Mixit po novom v tekutej forme, kde nešetríme ovocím ani proteínom.

Máj 2018

Vítame prvých členov Mixit klubu, toho najlepšieho a najchrumkavejšieho klubu pod slnkom!

Október 2018

Oslavujeme novú kategóriu orieškových krémov! Mixitella je plná orieškov a hodí sa do vašich raňajok, k pečeniu aj len tak na lyžičku.

Október 2018

Mixit to opäť osolili! Tentokrát Oriešky z pece s medom a chilli.

November 2018

Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte! Spúšťame vernostný program pre všetkých Mixiťákov :)

December 2018

Rodinná pohoda v obývačke :) To je náš hrejivý motív Vianoc 2018!

December 2018

Plníme priania našich zákazníkov a predstavujeme 3 druhy adventného kalendára! U nás si vyberie skrátka každý ;)

2019

Marec 2019

Zvládli sme to, pýšime sa certifikátom HACCP! Certifikácia podľa HACCP je medzinárodný štandard definujúci požiadavky efektívneho riadenia kvality potravín. Kvalita našich surovín a výrobkov je pre nás zásadná.

Jún 2019

Ponúkli sme naše najobľúbenejšie mixy aj v Eko boxe pre tých, ktorí už naše tubusy nemajú kam dávať alebo dávajú prednosť recyklovaným obalom. A boli sme prekvapení, že razom eko box v predajoch drví našich klasických tubusákov.

Leto 2019

V lete k nám zavítala na návštevu víťazka MasterChef Česko Kristína Nemčková a vymyslela pre členov nášho klubu svoj originálny Upgrade Mix. A bol tak strašne dobrý, že na jeseň sme ho dali ochutnať všetkým ;)

December 2019

Naša prvá televízna reklama! 1. decembra, na prvú adventnú nedeľu, bol vianočný príbeh Mixitu v televízii. My sme to teda nevideli, pretože sme vtedy všetci na poslednú chvíľu balili mikulášske objednávky, ale vraj sa podarila, hovorili

2020

Marec 2020

Covid kríza je náročná pre všetkých, ale najviac pre tých v prvej línii. Preto v spolupráci s našimi zákazníkmi dodávame energiu lekárom, zdravotným sestrám a všetkým v nemocniciach, ktorí sú hrdinami dnešnej doby.

Máj 2020

Mixit oslavuje 10 rokov! Za túto úžasnú chrumkavú jazdu sme nesmierne vďační. Sme s Vami jednoducho jedna Mixit rodina v dobrom aj v zlom! #mixitrodina

Leto 2020

Niekto vraví 2020 rok covidu, my rok slaného karamelu. K müsli pridávame Mixitellu, mandle a Mixitku so slaným karamelom a zo všetkých sú bestsellery. Tento rok bolo treba si osladiť ;)

November 2020

Je to už rok, od kedy sme spolu s vami začali mixovať Dobré skutky. Za tú dobu ste pomohli 20 projektom v Česku i na Slovensku a my tak rozdali viac než 60 000 eur. Ste super! 

December 2020

Rok 2020 končíme zvesela. Rapujúci vtáčik Mixiťáčik vám poprial veľa zdravia, smiechu a spokojnosti a na všetkých sa teší v novom roku.

2021

Marec 2021

Veselú Veľkú noc!

Apríl 2021

Povedzte syyyr, vyletí Mixit vtáčik - nesie chrumkavú novinku pod zobáčik! Nie je to apríl, či obyčajný rým, v Mixite nám naozaj zachrumkal syr.

Máj 2021

Mixit oslavuje 11 rokov a Vták Mixiťák s nami! #mixitrodina

August 2021

Na Facebooku je nás už krásnych 50 000. Ďakujeme za každý lajk :)

Október 2021

Na Halloween prišiel postrašiť historicky prvý tuBUBUs so Strašidelne dobrým mixom

November 2021

Začal predaj najväčšieho Mixit adventného kalendára všetkých čias! Je vylepšený po všetkých stránkach. :) 26 okienok a 27 dobrôt, skoro 3 kilá a pol metra na dĺžku...

A takto sa o nás písalo

Médiá o nás

Otázky (FAQ)

Základné údaje

 • Mixit s.r.o.
 • Sídlo: Praha 4, Braník, U Dubu 53
 • PSČ 147 00 (nie je výrobňou)
 • Prevádzka: Praha 4, Ohradní 65
 • PSČ 140 00 (nie je výdajným miestom)
 • IČ: 24836451
 • DIČ: CZ24836451
 • Spisová značka 178882 C, Mestský súd v Prahe

 • Kontakt: info@mixit.sk
 • +421 221 025 208
 • Sme tu pre vás od pondelka do štvrtka 9.00 - 17.00, v piatok 9.00 - 16.00.

 • Číslo účtu - IBAN:
 • SK79 1111 0000 0011 4823 9004
 • UniCredit Bank SR, a.s.
0 Košík Hore