Veľký adventný kalendár s dopravou zadarmo! Pozrite si celú našu vianočnú kolekciu.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Vyhovuje zvolenej filtrácii:

Čiastočne vyhovuje zvolenej filtrácii:

Nevyhovuje zvolenej filtrácii:

Default image

Mixitella Premium - Lieskový oriešok z Piemontu

cena: 12,49 €
(4,16 € /100 g)
váha: 300 g

Buon giorno, predstavujeme vám rodených Talianov – lieskové oriešky z regionu Piemont s ochranným označením I.G.P. (Indication of Geographic Protection), ktoré tvoria 100 % obsahu našej prémiovej Mixitelly. Ochranná známka I.G.P. potvrdzuje, že každý lieskový oriešok v našej Mixitelle bol s láskou zbieraný v malebnom kopcovitom kraji Langhe, v srdci regiónu Piemont. Odtiaľ podľa odborníkov a gurmánov pochádzajú tie najlepšie lieskové oriešky na svete. A dôkaz je ukrytý pod viečkom! Hodvábne krémová Mixitella je vďaka lieskovým orieškom z Piemontu skutočnou oslavou každého dňa. Buon appetito!

Zloženie: pražené jadrá lieskových orieškov z Piemontu I.G.P. 100 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, mlieka, vajec a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Darčeková degustačná sada: MiniMixitelly (9 ks)

cena: 14,19 €
(6,31 € /100 g)
váha: 225 g

Darčeková sada s 9 MiniMixitellami! Ten najlahodnejší spôsob, ako potešiť chuťové bunky niekoho blízkeho alebo priamo tie vlastné. :-) V elegantnej krabičke čaká kráľovská degustácia orieškových a arašidových krémov od Mixit. Medzi 9 Mixitellami nájdete 2 úplné novinky, ktoré bežne nekúpite - podmaní si vás Kešu & Kokos a MiniMixitella s mandľami, kokosom a bielou čokoládou. Urobte (si) radosť.

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Zloženie: 1x MiniMixitella - Arašidy so slaným karamelom (25 g), 1x MiniMixitella - Kokos s bielou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Mandle s kokosom a bielou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Kešu krém s Ruby čokoládou a malinami (25 g), 1x MiniMixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom (25 g), 1x MiniMixitella - Arašidy s mliečnou čokoládou (25 g), 1x MiniMixitella - Kešu & Kokos (25 g), 1x MiniMixitella - Brownie (25 g), 1x MiniMixitella - Arašidy s horkou čokoládou Uganda (25 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella Premium - Lieskový oriešok z Piemontu s mliekom a kakaom

cena: 8,29 €
(4,15 € /100 g)
váha: 200 g

Mixitella s orieškami z Piemontu s mliekom a kakaom je vždy neobyčajne jemná, krásne roztierateľná a plná lieskových orieškov, ktoré sa pýšia ochranným označením I.G.P. (Indication of Geographic Protection). Túto verziu sme doplnili o kvalitný kakaový prášok, plnotučné mlieko, trstinový cukor a prírodný extrakt vanilky. Každý lieskový oriešok v našej novej Mixitelle bol s láskou zbieraný v malebnom kopcovitom kraji Langhe, v srdci regiónu Piemont. Odtiaľ podľa odborníkov a gurmánov pochádzajú tie najlepšie lieskové oriešky na svete. A dôkaz je ukrytý pod viečkom! Hodvábne krémová Mixitella je vďaka lieskovým orieškom z Piemontu skutočnou oslavou každého dňa. Buon appetito!

Zloženie: pražené jadrá lieskových orieškov z Piemontu I.G.P. 50 %, trstinový cukor 25 %, kakaový prášok 10 %, plnotučné sušené mlieko 10 %, emulgátor: sójový lecitín; prírodný extrakt z vanilky planifolia a tahitensis so semenami 0,3 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a vajec.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,40 €

Mixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom

cena: 7,89 €
pôvodne: 8,29 €
(3,16 € /100 g)
váha: 250 g

Tentoraz sme sa inšpirovali chuťou najslávnejšej lieskovo-orieškovej nátierky na svete. My sme ju však vylepšili plnými hrsťami lieskových orieškov (celých 55 % !) a belgickou čokoládou. Žiadny palmový olej v zložení je u nás už samozrejmosťou. Zažite čistú chuť spojenia lieskových orieškov, mliečnej čokolády, mlieka a kakaa.

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Príchuť Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom ako prví ochutnali členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy!


Zloženie: jadrá lieskových orechov 55 %, mliečna čokoláda Los Bejucos 25 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené mlieko, vanilkový extrakt), sušené odtučnené mlieko 17 %, kakaový prášok 3 %. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 46 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,90 €

Mixitella - Kokos s bielou čokoládou

cena: 6,19 €
pôvodne: 7,09 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

75 % kokosový krém s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut si vás získa prvou lyžičkou. Namiesto bežného cukru je v čokoláde použité menej kalorické sladidlo maltitol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, v smoothies alebo aj v jogurte či na banáne.

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Zloženie: kokos 75 %, belgická biela čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma)

Môže obsahovať stopy arašidov a škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,50 €

Mixitella - Arašidy so slaným karamelom

cena: 6,59 €
pôvodne: 7,09 €
(2,64 € /100 g)
váha: 250 g

Nechajte na jazyku rozplynúť 70 % krém z výberových pražených arašidov, ktorý sme zjemnili bielou karamelovou čokoládou. Chuťový zážitok umocnia drobné zrniečka soli, ktoré si zamilujete s prvou lyžičkou. :-) Mixitelly neobsahujú žiadne umelé konzervanty ani palmový olej. 

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Príchuť slaný karamel už mohli ochutnať členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 70 %, biela čokoláda s karamelom 29,5 % (kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza (mliečny cukor), sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor 2 %, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ), soľ 0,5 %

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,18 €

Mixitella bez pridaného cukru - trojbalenie

cena: 17,39 €
pôvodne: 18,57 €
(2,32 € /100 g)
váha: 750 g

Jednoducho orieškové a arašidové. Také je naše trio Mixitelly, ktoré sa zaobišlo bez ďalších prísad. Len mandličky, kešu, lieskové oriešky a arašidy. Bez pridaného cukru, bez laktózy, bez lepku. Bezchybné! Mixitelly podčiarknu chuť vašich mixov müsli, kaší, palaciniek, zmrzlín, ovocných pohárov alebo chrumkavého pečiva. Skvelé aj len tak na lyžičku. :-) 

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Zloženie: 1x Mixitella - Kešu a arašidy (250 g), 1x Mixitella - Lieskové orechy a arašidy (250 g), 1x Mixitella - Mandle a arašidy (250 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella Premium - Lieskový oriešok z Piemontu s fondánom

cena: 8,29 €
(4,15 € /100 g)
váha: 200 g

Mixitella s orieškami z Piemontu je neobyčajne jemná, krásne roztierateľná a plná lieskových orieškov, ktoré sa pýšia ochranným označením I.G.P. (Indication of Geographic Protection). Túto verziu sme doplnili o kvalitný kakaový prášok, trstinový cukor a prírodný extrakt vanilky. Každý lieskový oriešok v našej novej Mixitelle bol s láskou zbieraný v malebnom kopcovitom kraji Langhe, v srdci regiónu Piemont. Odtiaľ podľa odborníkov a gurmánov pochádzajú tie najlepšie lieskové oriešky na svete. A dôkaz je ukrytý pod viečkom! Hodvábne krémová Mixitella je vďaka lieskovým orieškom z Piemontu skutočnou oslavou každého dňa. Buon appetito!

Zloženie: pražené jadrá lieskových orieškov z Piemontu I.G.P. 50 %, trstinový cukor 30 %, kakaový prášok 15 %, emulgátor: sójový lecitín; prírodný extrakt z vanilky planifolia a tahitensis so semenami 0,3 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, mlieka a vajec.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella - Brownie

cena: 7,49 €
(3,00 € /100 g)
váha: 250 g

Milovníci kakaového Brownie môžu jasať, sýto čokoládová chuť novej Mixitelly vás dostane. Ponorte lyžičku do Mixitelly Brownie a vychutnajte si poctivú porciu lieskových orieškov, arašidov a obľúbenej horkej čokolády Uganda.

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Príchuť Brownie ako prví ochutnali členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy!

Zloženie: jadrá lieskových orechov 30 %, arašidy 30 %, horká čokoláda Uganda 10 % (kakao, cukor, kakaový prášok nízkotučný, kakaové maslo, sójový lecitín, vanilkový extrakt), sušené odtučnené mlieko, kakaový prášok, kokosový cukor, prepustené maslo. Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 80 %.

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Jam - Malina s muškátovým orieškom

cena: 5,39 €
(2,45 € /100 g)
váha: 220 g

Len 4 ingrediencie a nevídaných 74 % malín, to je nový Mixit Jam - Malina s muškátovým orieškom. Zlepší chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. ;)

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

TIP: Ochutnaj Jam v kombinácií s kašou vo výhodnej zostave!


Zloženie: maliny 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, muškátový oriešok 0,05 %

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Chilli Jam

cena: 6,19 €
(3,26 € /100 g)
váha: 190 g

Privítajte Chilli Jam, dokonalého parťáka k našim Chrumkavým syrom! Chilli jam je výborný tiež do sendvičov, burgerov, ku grilovanému mäsu alebo do polievok. Čaro rafinovane pikantného jamu je v starostlivo vybraných červených paprikách a chilli papričkách. Delikátnu chuť Chilli jamu sme umocnili štipkou škorice a 100 % citrónovou šťavou. Napíšte nám, ako s Chilli jamom od Mixit experimentujete vy! :-)

P.S.: Nebojte, Chilli Jam je naozaj len veľmi jemne pikantný, pusa v plameňoch nehrozí. 

Zloženie: cukor 43,2 %, paprika 41,2 %, 100% citrónová šťava 13,7 %, pektín 1,2 %, sušené chilli 0,3 %, škorica 0,3 %, jedlá soľ 0,1 %

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,50 €

Mixitella - Lieskové orechy a arašidy

cena: 6,19 €
pôvodne: 6,69 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

V jednoduchosti je krása. Upražili sme starostlivo vybrané lieskové orechy spolu s arašidmi a to všetko jemno namleli do lahodného krému, ktorý poblázni vaše chuťové bunky. 60 % lieskových orechov, 40 % arašidov. Jednoducho bez pridaného cukru, bez laktózy, bez lepku. A ako si na Mixitelle najlepšie pochutnáte? Na tisíc spôsobov: do müsli, na palacinky, do kaší, do zmrzlín, na pečivo, len tak na lyžičku, na torty a koláče, do jogurtu...napíšte nám, ako máte Mixitellu najradšej vy :-) 

Zloženie: jadrá pražených lieskových orechov 60 %, pražené arašidy lúpané 40 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, mlieka a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitella sticks (10 ks)

cena: 2,49 €
(2,49 € /100 g)
váha: 100 g

Mixitelly našli skvelého parťáka, tyčinky Mixitella sticks! :-) Chrumkavé ražné tyčinky s vysokým obsahom vlákniny sú skvelé len tak k telke, na cesty alebo do pracovného batohu, ale ich superschopnosť sa dokonale rozvinie až pri namočení do jedného z našich orieškových a arašidových krémov. Do akej Mixitelly ponoríte tyčinky ako prvé? Mixitella sticks obsahujú okrem ražnej múky len štipku soli, nič viac. 

P.S.: Mixitella sticks sú samostatne nepredajné, vyberte im jedného z orieškových a arašidových parťákov. 

Zloženie: 10x Mixitella sticks (10 g) (ražná múka 99 %, jedlá soľ)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,90 €

Mixitella - Arašidová s mliečnou čokoládou

cena: 6,19 €
pôvodne: 7,09 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

Prichádza Mixitella, ktorá nešetrí na arašidoch pražených horúcim vzduchom! 75 % arašidový krém s prémiovou mliečnou belgickou čokoládou Callebaut má snáď jedinú chybu - jednou lyžičkou to neskončí:) Namiesto bežného cukru je použité menej kalorické sladidlo maltinol. Skvele chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, v smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. 

Zloženie: arašidy lúpané pražené 75 %, belgická mliečna čokoláda 25 % (sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, prírodná vanilková aróma). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 35 %.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,90 €

Mixitella - Arašidová s horkou čokoládou Uganda

cena: 6,19 €
pôvodne: 7,09 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

Je tu Mixitella, ktorá nešetrí na arašidoch pražených horúcim vzduchom! 80 % arašidový krém s prémiovou horkou belgickou čokoládou Uganda, ktorá obsahuje najmenej 80 % kakaovej sušiny. Výborne chutí samotná rovnako ako na pečive, palacinkách, v smoothies alebo aj v jogurte či na banáne. Vhodná aj pre vegánov

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Zloženie: arašidy lúpané pražené 80 %, horká čokoláda Uganda 20 % (kakao, cukor, kakaový prášok nízkotučný, kakaové maslo, vanilkový extrakt). Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 80 %.

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,50 €

Mixitella - Mandle a arašidy

cena: 6,19 €
pôvodne: 6,69 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

V jednoduchosti je krása. Ochutnajte lahodné spojenie výberových pražených mandlí a arašidov pod viečkom novej Mixitelly. Mandlový a arašidový krém spolu podčiarknu chuť vašich mixov müsli, kaší, palaciniek, zmrzlín, ovocných pohárov alebo chrumkavého pečiva. To všetko bez ďalších prísad. Bez pridaného cukru, bez laktózy, bez lepku. Bezchybné!

Zloženie: jadrá pražených mandlí 60 %, pražené arašidy lúpané 40 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, mlieka a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Jam - Višňa s levanduľou

cena: 5,39 €
(2,45 € /100 g)
váha: 220 g

Nespadli sme z višne, ale do nášho džemu spadlo višní rovno 74 % a za nimi tiež voňavá levanduľa! Mixit Jam - Višňa s levanduľou vám vylepší chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. ;)

TIP: Odporúčame spoločne s Mixitella sticks - namočíte a chrumkáte!

Zloženie: višne 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, levanduľa (výluh)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,50 €

Mixitella - Kešu a arašidy

cena: 6,19 €
pôvodne: 6,69 €
(2,48 € /100 g)
váha: 250 g

Stavili sme na jednoduchosť a spojili jemný krém z prémiových pražených kešu a arašidov. 60 % kešu, 40 % arašidov. 100 % blaha. Nič viac. Kešu a arašidy spolu podčiarknu chuť vašich mixov müsli, kaší, palaciniek, zmrzlín, ovocných pohárov alebo chrumkavého pečiva. Skvelé aj len tak na lyžičku. :-) To všetko bez ďalších prísad. Bez pridaného cukru, bez laktózy, bez lepku. Bezchybné!

Zloženie: jadrá pražených kešu orechov 60 %, pražené arašidy lúpané 40 %

Môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov, mlieka a sóje.

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore