Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Vyhovuje zvolenej filtrácii:

Čiastočne vyhovuje zvolenej filtrácii:

Nevyhovuje zvolenej filtrácii:

Default image

Pečený čaj Mixitea - Marhuľa a kardamóm

7,49 €
(3,75 € /100 g)
váha: 200 g

Lahodný a voňavý pečený čaj robievali už naše babičky a teraz vás ním potešíme my. Ochutnajte pečený čaj podľa Mixit! Zdravý, bez konzervantov, umelých farbív a aróm. Zahreje vás ovocnou silou marhúľ, kardamómu a citrónovej šťavy! Najlepšie si na ňom pochutíte, ak 7 lyžičiek (alebo 3 veľké lyžice) čaju zalejete cca 200 ml horúcej vody a necháte pár minút lúhovať. Zmes si však môžete zaliať aj obyčajnou alebo perlivou vodou, a pripraviť si tak výbornú domácu limonádu. Pečený čaj je skvelý aj ako prísada do jogurtu, müsli, kaše alebo na pečivo. 

Zloženie: marhuľa 48,9 %, cukor 28,4 %, voda, 100% citrónová šťava 7,5 %, kardamóm 0,3 %

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pečený čaj Mixitea - Hruška a zázvor

7,49 €
(3,84 € /100 g)
váha: 195 g

Lahodný a voňavý pečený čaj robievali už naše babičky a teraz vás ním potešíme my. Ochutnajte pečený čaj podľa Mixit! Zdravý, bez konzervantov, umelých farbív a aróm. Zahreje vás ovocnou silou zázvoru, hrušiek a citrónovej šťavy! Najlepšie si na ňom pochutíte, ak 7 lyžičiek (alebo 3 veľké lyžice) čaju zalejete cca 200 ml horúcej vody a necháte pár minút lúhovať. Zmes si však môžete zaliať aj obyčajnou alebo perlivou vodou, a pripraviť si tak výbornú domácu limonádu. Pečený čaj je skvelý aj ako prísada do jogurtu, müsli, kaše alebo na pečivo. 

Zloženie: hruška 45,5 %, voda, cukor 14,4 %, 100% citrónová šťava 11,5 %, zázvor 9,6 %

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Drink - Vianočný (5 porcií)

7,89 €
(2,63 € /100 g)
váha: 300 g

Limitovaná vianočná edícia. Vôňa Vianoc v limitovanom drinku od Mixit! Po ochutnaní zažijete naozajstné sviatočné kúzlo - spojili sme tradičné vianočné korenie a karamel, spolu s výdatnou porciou bielkovín a vlákniny budete mať Vianoce zakaždým, keď si sezónny Drink namiešate.  

Ako na prípravu? Nápoj stačí nasypať do 200-250 ml vody či mlieka a pretrepať. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker. Na zdravie! 

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 55 %, karamelový prášok 22 % (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), rozpustná kukuričná vláknina, zmes korenia (škorica, badián, klinček)

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,55 €

Degustačný Drink Mixit (6 ks)

9,19 €
10,74 €
(3,83 € /100 g)
váha: 240 g

Zľava 1,55 €. Degustačné balenie pre nerozhodných - do krabičky sme vám zabalili 6 príchutí pre pestré osvieženie: Malinu, Tmavú čokoládu, Karamel, Banán, Jahodu s banánom a Čučoriedku. Osviežte sa Mixit Drinkom, lahodným nápojom, ktorý vám dodá výdatnú porciu proteínov z kvalitnej CFM srvátky, doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho chrumkavého ovocia, kakaa alebo antioxidantov kávy.

Ako na prípravu? Do 250 ml vody alebo mlieka nasypete obsah sáčku s nápojom a následne už len dôkladne premiešate. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker. Na zdravie! 

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 1x Drink Mixit - Banán (40 g), 1x Drink Mixit - Banán & Jahoda (40 g), 1x Drink Mixit - Čučoriedka (40 g), 1x Drink Mixit - Malina (40 g), 1x Drink Mixit - Slaný karamel (40 g), 1x Vegan Drink Mixit - Tmavá čokoláda (40 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-2,49 €

MixiTea Energy - 7 bylín (6 ks)

12,45 €
14,94 €
(0,63 € /100 g)
váha: 1980 g

Výhodná sada 6 fľaštičiek. Aký je príbeh čaju MixiTea Energy? Na začiatku bolo želanie povzbudiť telo aj myseľ prírodnou silou byliniek bez umelých prísad. Vybrali sme preto 7 tradičných bylín v tej najlepšej kvalite, spoznajte silu kombinácie maté, guarany, citrónovej trávy, kozinca, ženšenu, maralu a materinej dúšky. Každá fľaštička ukrýva ich energiu získanú starostlivým spracovaním vrátane šetrného procesu lúhovania pre ten najlepší osviežujúci zážitok. Jednoducho MixiTea. Na zdravie!

TIP: Prečítajte si o MixiTea viac na blogu: Šálka čaju pre každého

Zloženie: 6x MixiTea Energy - 7 bylín (330 ml): bylinný výluh (filtrovaná pitná voda, maté 1,5 %, guarana 0,4 %, citrónová tráva, kozinec, ženšen, maral, materina dúška), trstinový cukor, antioxidant: kyselina citrónová; 100% citrónová šťava z koncentrátu

Viac informácií Menej informácií

Default image

Vegan Mixit Drink - tmavá čokoláda (20 porcií)

12,49 €
(1,25 € /100 g)
váha: 1000 g

20 porcií v tubuse. Prvý vegánsky Drink Mixit so 42 % rastlinných proteínov a pravým kakaom. 

Je tu prvá rastlinná alternatíva proteínových Mixit drinkov, ktorá vás prekvapí jemnou krémovou konzistenciou a lahodnou chuťou tmavej čokolády. Viac ako rok sme experimentovali s pomerom rastlinných zložiek tak, aby sme sa tešili na každý ďalší glg. :-) Zvíťazila kombinácia ryžového, hrachového a sójového proteínu - spojením troch rastlinných zložiek sme získali pestrejšie aminokyselinové spektrum a vyváženú chuť. Kvalitný kakaový prášok dodáva výslednému nápoju bohatú čokoládovú chuť. Každý nápoj, ktorý pripravíte z 50 g mixu, bude obsahovať 21 g kvalitných bielkovín a len 2,6 g cukru!

Vegan Mixit drink sme osladili prírodnými sladidlami erytritolom a brezovým cukrom xylitolom. Pre jemné osladenie sme použili tiež kokosový cukor. 

TIP: Ďalšie vegánske dobroty od Mixit nájdete na tejto stránke.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

Zloženie: kakaový prášok, sójový proteínový izolát, erytritol, ryžový proteín, hrachový proteínový izolát, kokosový cukor, xylitol. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňajúce účinky.

Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, škrupinových plodov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Veľká trojka Drink Mixit & Shaker

68,99 €
(2,84 € /100 g)
váha: 2430 g

Proteínový nápoj Mixit Drink: zľava 16,58 € a shaker Mixit zdarma! Limitovaná ponuka. Zachutili vám všetky príchute a chcete mať zásobu Drinkov na dlhú dobu? Táto trojka tubusov vám ušetrí 20 % oproti nákupu jednotlivých porcií a navyše dostanete originálny shaker zdarma.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Dávkovať môžete aj pomocou shakera - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: 1x Mixit Drink v tubuse - Banán (14 porcií) 840g, 1x Mixit Drink v tubuse - Banán & Jahoda (15 porcií) 750g, 1x Mixit Drink v tubuse - Kakao (14 porcií) 840g, 1x Mixit Shaker

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,25 €

Vegan Drink Mixit - Tmavá čokoláda (6 ks)

8,29 €
9,54 €
(3,45 € /100 g)
váha: 240 g

Po novom obohatené 7 tráviacimi enzýmami! Rastlinná alternatíva proteínových Mixit drinkov s jemnou krémovou konzistenciou a lahodnou chuťou tmavej čokolády. Viac ako rok sme experimentovali s pomerom rastlinných zložiek, zvíťazila kombinácia ryžového, hrachového a sójového proteínu - spojením troch rastlinných zložiek sme získali pestrejšie aminokyselinové spektrum a vyváženú chuť, ktorú sme podčiarkli kvalitným kakaom. Každý nápoj obsahuje 42 % bielkovín, 7,4 % vlákniny a len 5,2 % cukru. 

Vegan Mixit drink sme osladili prírodnými sladidlami erytritolom a brezovým cukrom xylitolom. Pre jemné dosladenie sme použili tiež kokosový cukor.

Ako na prípravu? Do shakera s 200 - 250 ml vody nasypte obsah sáčku a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Ďalšie vegánske dobroty od Mixit nájdete na tejto stránke.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Vegan Drink Mixit - tmavá čokoláda (40 g): kakaový prášok 26,8 %, sójový proteínový izolát 25,8 %, erytritol 21,5 %, ryžový proteín 9,7 %, hrachový proteínový izolát 5,4 %, kokosový cukor 5,4 %, xylitol 5,4 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, škrupinových plodov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Degustačný Drink Mixit & Shaker

7,89 €
(6,58 € /100 g)
váha: 120 g

Poďte s Mixit na Drink! V degustačnom balení ochutnáte 3 príchute - malinu, slaný karamel a bohaté kakao v lahodnej vegánskej edícii. Osviežte se výdatnou porciou proteínov, vitamínov a vlákniny. Do krásneho tubusu vám pribalíme aj praktický shaker s logom Mixit. 

Ako na prípravu? Do 250 ml vody alebo mlieka nasypete obsah sáčku s nápojom a následne už len dôkladne premiešate v shakeri.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 1x Drink Mixit - Malina (40 g), 1x Drink Mixit - Slaný karamel (40 g), 1x Vegan Drink Mixit - tmavá čokoláda (40 g) 1x Mixit Shaker

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,85 €

Mixit Drink v tubuse - Kakao (14 porcií)

22,49 €
24,34 €
(2,68 € /100 g)
váha: 840 g

Osviežte se Mixit Drinkom! 14 dávok lahodného nápoja vám dodá výdatnú porciu proteínu z kvalitnej CFM srvátky, doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4-5 vrchovitých polievkových lyžíc nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.
TIP: Dávkovať môžete tiež pomocou shakeru - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 50 %, karamelový prášok (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka 87 %, maltodextrín, kazeinát sodný), kakaový prášok, rozpustná kukuričná vláknina

Môže obsahovat stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,35 €

Drink Mixit - Banán & Jahoda (6 ks)

9,99 €
11,34 €
(4,16 € /100 g)
váha: 240 g

Nové zloženie obohatené o 7 tráviacich enzýmov! Osviežte sa Mixit Drinkom s 30 % ovocia a 41 % proteínov. Lahodný nápoj plný mrazom sušených jahôd a banánu vám dodá výdatnú porciu proteínov z kvalitnej CFM srvátky, doplníte taktiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho chrumkavého ovocia. A to všetko úplne bez lepku! 

Ako na prípravu? Do shakera s 200 - 250 ml vody vysypte obsah vrecúška a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Drink Mixit - Banán & Jahoda (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 50 %, lyofilizovaný banán 16 %, rozpustná kukuričná vláknina 15 %, lyofilizovaná jahoda 14 %, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín (8 %), kazeinát sodný (5 %)), komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza.

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,25 €

Drink Mixit - Kakao (6 ks)

8,29 €
9,54 €
(3,45 € /100 g)
váha: 240 g

Nové zoženie obohatené o 7 tráviacich enzýmov! Osviežte sa kakaovým Mixit Drinkom so 46 % kvalitných proteínov. Lahodný nápoj plný kakaa a kokosového mlieka vám dodá výdatnú porciu proteínov zo srvátky získanej metódou CFM - metóda Cross Flow Microfiltration, ktorá umožňuje zachovať prirodzenú vysokú biologickú hodnotu mliečnej bielkoviny. Doplníte zároveň aj zdraviu prospešnú vlákninu. A to všetko úplne bez lepku! 

Ako na prípravu? Do shakeru s 200 - 250 ml vody vysypte obsah vrecúška a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Drink Mixit - Kakao (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 50 %, karamelový prášok (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka 87 %, maltodextrín (8 %), kazeinát sodný (5 %)), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 10 %, rozpustná kukuričná vláknina 10 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,35 €

Drink Mixit - Čučoriedka (6 ks)

9,99 €
11,34 €
(4,16 € /100 g)
váha: 240 g

Nové zloženie obohatené o 7 tráviacich enzýmov! Osviežte sa Mixit Drinkom s 15 % mrazom sušených čučoriedok a 36 % kvalitných proteínov. Lahodný nápoj plný ovocia a kokosového mlieka vám dodá výdatnú porciu proteínov zo srvátky získanej metódou CFM - metóda Cross Flow Microfiltration, ktorá umožňuje zachovať prirodzenú vysokú biologickú hodnotu mliečnej bielkoviny. Doplníte zároveň zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho chrumkavého ovocia. A to všetko úplne bez lepku! 

Ako na prípravu? Do shakeru s 200 - 250 ml vody vysypte obsah vrecúška a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Drink Mixit - Borůvka (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 43 %, rozpustná kukuričná vláknina 25 %, lyofilizované čučoriedky 15 %, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín (8 %), kazeinát sodný (5 %)), lyofilizovaný banán 5 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza.

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,25 €

Drink Mixit - Slaný karamel (6 ks)

8,29 €
9,54 €
(3,45 € /100 g)
váha: 240 g

Po novom obohatené 7 tráviacimi enzýmami! Osviežte sa karamelovým Mixit drinkom s 38 % kvalitných proteínov. Lahodný nápoj plný karamelu a mlieka vám dodá výdatnú porciu proteínov zo srvátky získanej metódou CFM, metóda Cross Flow Microfiltration umožňuje zachovať prirodzenú vysokú biologickú hodnotu mliečnej bielkoviny. Doplníte aj zdraviu prospešnú vlákninu. To všetko bez lepku!

Ako na prípravu? Do shakera s 200 - 250 ml vody nasypte obsah sáčku a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Drink Mixit - Slaný karamel (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 34,5 %, karamelový prášok 24 % (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), rozpustná kukuričná vláknina 18,7 %, sušené plnotučné mlieko 15 %, sójový proteínový izolát 4 %, kokosový cukor 2 %, erytritol 1,3 %, soľ himalájska 0,5 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza.

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Drink - Malina (5 porcií)

8,29 €
(2,76 € /100 g)
váha: 300 g

Proteínový nápoj ochutený lyofilizovaným ovocím: Nový Mixit Drink s vylepšenou receptúrou a príjemnou sladkosťou vás prekvapí chuťovou explóziou lyofilizovaných malín. V každej lahodnej porcii získate 19 g bielkovín, vysoký podiel vlákniny a špeciálny mix minerálov pre váš aktívny deň - mix vápniku, zinku a horčíku. 

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

Zloženie: CFM instantní srvátkový proteínový koncentrát, prášok z lyofilizovaných malín 20 %, rozpustná kukuričná vláknina, sušené odtučnené mlieko, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín, kazeinát sodný), kokosový cukor, minerálny premix. * jedna porcia je 60 g Do jednej porcie sme pridali: 51,24 mg horčíku 109,56 mg vápniku 1,40 mg zinku

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,31 €

Mixit Drink - Malina (13 porcií)

20,79 €
22,10 €
(2,60 € /100 g)
váha: 800 g

Nové výhodné balenie v tubuse! Osviežte sa Mixit Drinkom s 20 % podielom ovocia a 32 % proteínov! Nový Mixit Drink v eko tubuse s vylepšenou receptúrou a príjemnou sladkosťou vás prekvapí chuťovou explóziou malín. V každej lahodnej porcii získate 19 g bielkovín, vysoký podiel vlákniny a špeciálny mix minerálov pre váš aktívny deň - mix vápniku, zinku a horčíku. 

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice (cca 60 g nápoja) nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Dávkovať môžete tiež pomocou shakeru - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát, prášok z lyofilizovaných malín 20 %, rozpustná kukuričná vláknina, sušené odtučnené mlieko, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín, kazeinát sodný), trstinový cukor, minerálny premix. * jedna porcia je 60 g Do jednej porcie sme pridali: 51,24 mg horčíku 109,56 mg vápniku 1,40 mg zinku

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,35 €

Drink Mixit - Banán (6 ks)

9,99 €
11,34 €
(4,16 € /100 g)
váha: 240 g

Nové zloženie obohatené o 7 tráviacich enzýmov! Osviežte sa Mixit Drinkom s 16 % mrazom sušených banánov a 35 % kvalitných proteínov. Lahodný nápoj plný banánov a kokosového mlieka vám dodá výdatnú porciu proteínov zo srvátky získanej metódou CFM - metóda Cross Flow Microfiltration, ktorá umožňuje zachovať prirodzenú vysokú biologickú hodnotu mliečnej bielkoviny. Doplníte zároveň aj zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho chrumkavého ovocia. A to všetko úplne bez lepku, osladené iba vlákninou z čakanky!

Ako na prípravu? Do shakeru s 200 - 250 ml vody vysypte obsah vrecúška a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

Zloženie: 6x Drink Mixit - Banán (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 42 %, rozpustná kukuričná vláknina 17 %, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín (8 %), kazeinát sodný (5 %)), lyofilizovaný banán 16 %, vláknina z koreňa čakanky 9%, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelaín, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza.

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,35 €

Drink Mixit - Malina (6 ks)

9,99 €
11,34 €
(4,16 € /100 g)
váha: 240 g

Po novom obohatené 7 tráviacimi enzýmami a komplexom minerálov! Osviežte sa malinovým Mixit drinkom s 20 % mrazom sušených malín a 32 % kvalitných proteínov. Lahodný nápoj plný malín a kokosového mlieka vám dodá výdatnú porciu proteínov zo srvátky získanej metódou CFM, metóda Cross Flow Microfiltration umožňuje zachovať prirodzenú vysokú biologickú hodnotu mliečnej bielkoviny. Doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu a špeciálny mix minerálov pre váš aktívny deň - mix vápnika, zinku a horčíka. To všetko bez lepku!

Ako na prípravu? Do shakera s 200 - 250 ml vody nasypte obsah sáčku a dôkladne premiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Prečítajte si, čo o Mixit Drinkoch napísali v recenzii fitnessáci :)

Zloženie: 6x Drink Mixit - Malina (40 g): CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 33,3 %, lyofilizované maliny 20 %, rozpustná kukuričná vláknina 16,3 %, sušené odtučnené mlieko, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín (8 %), kazeinát sodný (5 %)), kokosový cukor, minerálny premix 2 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza. Do jednej porcie sme pridali: 34,16 mg horčíka, 73,04 mg vápnika a 0,94 mg zinku.

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixitea - Zelený čaj Senza Broskyňa

4,59 €
(7,06 € /100 g)
váha: 65 g

Komu sa nelení, tomu sa zelení a keby sa lenilo, tak je tu naša Mixitea zmes zo zeleného čaju Sencha a China, ktorá preberie každého leňocha. Broskyňa dáva tomuto čaju sladučký ovocný nádych, a vďaka kvetom jazmínu, pivonky a broskyne, rozkvitnú vaše chuťové poháriky. Bambusové listy, santalové drevo a kurkuma podtŕhajú exotickú vôňu, ktorá prestúpi celou miestnosťou a zároveň vás nabije energiou do senzačného dňa.

Ako na prípravu? 2 čajové lyžičky (2g) zalejte 200 ml horúcej vody. Odporúčaná doba lúhovania je 1-2 minúty. Odporúčaná teplota vody je 71 - 85 °C. V balení je cca 60 nálevov. 

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: pravý zelený čaj Sencha 70 %, broskyňa 12 % (broskyňa, ryžová múka), pravý zelený čaj China Jasmin s kvetmi 10 %, prírodná aróma, pivonka kvet 2 %, bambusové listy, jazmín kvet, santalové drevo, kurkuma, kvety broskyne. Obsahuje kofeín.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, lepku, sóje, mlieka a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Mixitea - Biely čaj Showman Malina

4,59 €
(11,48 € /100 g)
váha: 40 g

Táto čajová zmes je zdrojom pozitívnej energie a urobí aj z rozospatého mrzúta zábavného showmana. Pravý biely čaj Shou Mei v kombinácii s hrozienkami, červenými ríbezľami a malinami je chuťovka, ktorá vám dá silu nielen rozletieť sa do nového dňa. Nechajte odpočinúť svoj kávovar a uvarte si čaj, ktorý z vášho všedného dňa spraví nevšednú show!

Ako na prípravu? 2 čajové lyžičky (2g) zalejte 200 ml horúcej vody, odporúčaná teplota vody pre biely čaj je 75 °C. Odporúčaná doba lúhovania je 2-3 minúty. Balenie obsahuje cca 60 nálevov. 

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: pravý biely čaj Shou Mei 70 %, hrozienka 20 % (hrozienka, slnečnicový olej), červené ríbezle 7 %, prírodná aróma, maliny. Obsahuje kofeín.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, lepku, sóje, mlieka a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Mixitea - Boss Rooibos & Brusnica

7,49 €
(7,49 € /100 g)
váha: 100 g

Rooibos je boss, šéf všetkých čajov - hoci neobsahuje kofeín. Vyrába sa z listov čajovca kapského, ktorý rastie len na malom území v Západnom Kapsku. Tento Mixitea obsahuje kľukvu veľkoplodú, bazu, rakytník, maliny, kvety pomarančovníka, rumančeka rímskeho a listy brusnice, s ktorých pomocou vás zanesie ďaleko za rovník až do Južnej Afriky k mysu Dobrej nádeje.

Ako na prípravu? 1 čajovú lyžičku (2g) zalejte 200 ml vriacej vody. Odporúčaná doba lúhovania je 3-5 minút. Odporúčaná teplota vody je 100 °C. V balení je cca 50 nálevov.

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: rooibos 78 %, kľukva veľkoplodá 8 % (kľukva “brusnica kanadská”, cukor, slnečnicový olej), prírodná aróma, baza 3 %, plody rakytníka, maliny, kvety pomarančovníka a harmančeka rímskeho, listy brusnice. Neobsahuje kofeín.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, lepku, sóje, mlieka, sezamu a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Mixit Drink - Slaný karamel (16 porcií)

16,69 €
(2,09 € /100 g)
váha: 800 g

Nové výhodné balenie v tubuse! Prvý Drink Mixit so slaným karamelom! Každý nápoj vám okrem chuťového blaha dodá tiež výdatnú porciu 38 % proteínov z kvalitnej CFM srvátky, doplníte aj zdraviu prospešnú vlákninu pre spokojené zažívanie.

TIP: Pozrite si celú kolekciu so slaným karamelom.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice (cca 50 g) nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.

TIP: Dávkovať môžete tiež pomocou shakera - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte. 

Zloženie: CFM instantní srvátkový proteínový koncentrát 34,5 %, karamelový prášok 24 % (odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), rozpustná kukuričná vláknina 18,7 %, sušené plnotučné mlieko 15 %, sójový proteínový izolát 4 %, kokosový cukor 2 %, erytritol 1,3 %, soľ himalájska 0,5 %

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

-1,85 €

Mixit Drink v tubuse - Čučoriedka (14 porcií)

22,49 €
24,34 €
(2,68 € /100 g)
váha: 840 g

Osviežte sa Mixit Drinkom z mrazom sušeného ovocia! 14 dávok lahodného nápoja vám dodá výdatnú porciu proteínu z kvalitnej CFM srvátky, doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho lyofilizovaného ovocia.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.
TIP: Dávkovať môžete tiež pomocou shakeru - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 43 %, rozpustná kukuričná vláknina, lyofilizované čučoriedky 15 %, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín, kazeinát sodný), lyofilizovaný banán 5 %

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Mixitea - Dr. Honeybush s korením & Zázvor

8,29 €
(7,21 € /100 g)
váha: 115 g

Keď na vás niečo lezie, zavolajte doktora Honeybusha. Mixitea Dr. Honeybush obsahuje zázvor lekársky, ktorého účinky z neho robia liečivú superrastlinu. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, pomáha na nevoľnosť, znižuje cholesterol, stimuluje krvný obeh, podporuje redukciu váhy, lieči nádchu a chrípku. Navyše je tiež účinným afrodiziakom. V kombinácii s pomarančovou kôrou, semienkom kardamómu, škoricou, červeným korením a kvetmi pomarančovníka je zaručeným receptom, ako zahnať nielen ranný smäd.

Ako na prípravu? 1 čajovú lyžičku (2g) zalejte 200 vriacej vody. Odporúčaná doba lúhovania je 5 minút. Odporúčaná teplota vody je 100 °C. Tubus obsahuje cca 57 nálevov.

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: honeybush 70 %, zázvor 15 %, pomarančová kôra 10 %, kardamóm semeno, škorica, prírodná aróma, korenie červené, kvety pomarančovníka. Neobsahuje kofeín.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, lepku, sóje, mlieka, sezamu a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

-1,85 €

Mixit Drink v tubuse - Banán (14 porcií)

22,49 €
24,34 €
(2,68 € /100 g)
váha: 840 g

Máte radi banánový proteín? Osviežte sa nápojom Mixit Drink! 14 dávok lahodného nápoja vám dodá výdatnú porciu proteínov z kvalitnej CFM srvátky, doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho lyofilizovaného ovocia.

Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4 vrchovité polievkové lyžice nápoja a dôkladne zamiešajte Využít môžete náš originálny Mixit shaker.
TIP: Dávkovat môžete tiež pomocou shakeru - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 42 %, rozpustná kukuričná vláknina, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín, kazeinát sodný), lyofilizovaný banán 16 %, vláknina z koreňa čakanky

Môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

-1,90 €

Mixit Drink v tubuse - Banán & Jahoda (15 porcií)

24,19 €
26,09 €
(3,23 € /100 g)
váha: 750 g

Proteínový nápoj Mixit Drink: 15 porcií lahodného nápoja vám dodá výdatnú porciu proteínu z kvalitnej CFM srvátky, doplníte tiež zdraviu prospešnú vlákninu spolu s vitamínmi z nášho lyofilizovaného ovocia.


Ako na prípravu? Do 200 - 250 ml vody nasypte 4-5 vrchovitých polievkových lyžíc nápoja a dôkladne zamiešajte. Využiť môžete náš originálny Mixit shaker.
TIP: Dávkovať môžete tiež pomocou shakeru - nasypte prášok tesne nad rysku 100 ml, dolejte 250 ml vody a premiešajte.

Zloženie: CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát 50 %, lyofilizovaný banán 16 %, rozpustná kukuričná vláknina, lyofilizovaná jahoda 14 %, prášok z kokosového mlieka (prášok z čerstvého kokosového mlieka 87 %, maltodextrin, kazeinát sodný)

Môže obsahovat stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Mixitea - Jabĺčko

6,19 €
(5,63 € /100 g)
váha: 110 g

Bez kofeínu, bez čaju, bez umelej arómy, ale za to plný bezchybnej ovocnej chuti. Jabĺčko, červená repa, kvety nevädze, šípky a čučoriedky, to je bezkonkurenčný mix, ktorý bude šmakovať nielen vašim ratolestiam. Zalejte Mixitea - Jabĺčko a vychutnajte si nefalšovaný jablčný úlet.

Ako na prípravu? 1 čajovú lyžičku (3g) zalejte 200 ml vriacej vody. Odporúčaná doba lúhovania je 5 minút. Odporúčaná teplota vody je 100 °C. V balení je cca 36 nálevov.

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: jablká 50 %, baza 20 %, červená repa 5 %, kvety nevädze, šípky, prírodná aróma, čučoriedky. Neobsahuje kofeín.

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, lepku, sóje, mlieka, sezamu a arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

-1,97 €

Štvorka sypaných čajov Mixitea

20,89 €
22,86 €
(6,63 € /100 g)
váha: 315 g

Čo je to Mixitea? Mixitea je aromaterapia, čajový večierok, teplo v brušku a pohladenie na duši v jednom. :-) Táto výhodná sada nielen prevonia každú miestnosť, ale aj príjemne prehreje telo. Svojich čajových úloh sa v nej ujali až štyri tubusy Mixitea. Tešte sa na Mixitea - Biely čaj Showman Malina, Mixitea - Boss Rooibos & Brusnica, Mixitea - Jabĺčko a Mixitea - Zelený čaj Senza Broskyňa. Všetky čaje Mixitea sú starostlivo namiešané z čajov, byliniek či ovocia a vždy zásadne bez umelých prísad a sladidiel.

TIP: Ak by ste si niektorý čaj obzvlášť zamilovali, kúpiť ho môžete aj jednotlivo -  Mixitea - Biely čaj Showman Malina, Mixitea - Boss Rooibos & Brusnica, Mixitea - Jabĺčko, Mixitea - Zelený čaj Senza Broskyňa či Mixitea - Dr. Honeybush s korením & Zázvor.

TIP: Prečítajte si o čajoch viac na blogu: Šálka čaju pre každého - Mixitea

Zloženie: 1x Mixitea - Biely čaj Showman Malina (40 g), 1x Mixitea - Boss Rooibos & Brusnica (100 g), 1x Mixitea - Jabĺčko (110 g), 1x Mixitea - Zelený čaj Senza Broskyňa (65 g)

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
0 Košík Hore