DOPRAVA ZA 1 CENT s Packetou, ale len do nedele 26.9.. Náš TIP: Čokoládové dobroty sú späť v ponuke

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Vyhovuje zvolenej filtrácii:

Čiastočne vyhovuje zvolenej filtrácii:

Nevyhovuje zvolenej filtrácii:

Default image

-3,26 €

Veľká čokoládová zostava

cena: 33,39 €
pôvodne: 36,65 €
(2,24 € /100 g)
váha: 1490 g

Čokoláda podľa Mixit vo veľkom so zľavou 3,26 €! Ochutnajte tie najpredávanejšie čokoládové dobroty vo výhodnej sade. Rozplyniete sa blahom, čaká na vás mix praclíkov v horkej, mliečnej a bielej čokoláde so slaným karamelom. Lieskovo-orieškové nebo spoznáte s našou Mixitellou s 55 % lieskových orieškov a mliečnou čokoládou Los Bejucos, pribalili sme tiež Chrumkavé ovocie a oriešky v čokoláde, mix 6 druhov pražených mandličiek v čokoláde a vypečenú novinku z pece, našu originálnu Granolu s čokoládou a praženými lieskovými orechmi. 

Zloženie: 1x Mix praclíkov v čokoláde (250 g), 1x Mixitella - Lieskový orech s mliečnou čokoládou, mliekom a kakaom (250 g), 1x Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde (180 g), 1x Mixit vajíčka - 6 druhov (240 g), 1x Granola z pece - Čokoláda a lieskové orechy (570 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-0,80 €

Darčeková sada Mixit

cena: 26,29 €
pôvodne: 27,09 €
(4,65 € /100 g)
váha: 565 g

TIP na darček! Hľadáte dokonalý darček alebo si len chcete urobiť radosť? Darčeková sada od Mixit obsahuje Narodeninový mix müsli, ktorý je zložený z najobľúbenejších surovín našej histórie - nechýba čokoláda, ovocie ani oriešky. Čaká na vás tiež mix najpredávanejšieho mrazom sušeného ovocia a praktická miska z karlovarského porcelánu s Mixit vtáčikom. Navyše aj čerešňová Mixitka.

Zloženie: 1x Narodeninový Mix (450 g), 1x Chrumkavé narodeninové ovocie (70 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Čerešňa + Mandle (45 g), 1x Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu) so striebornou lyžicou Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

Darčeková zostava Rozprávkový mix s miskou

cena: 27,49 €
(5,85 € /100 g)
váha: 470 g

Rozdávajte šťastie s našou novou rozprávkovou darčekovou sadou. Obsahuje veselú misku z pravého karlovarského porcelánu s obrázkami obľúbených kreslených hrdinov, tubus s mrazom sušeným ovocím, poctivú vtáčiu lyžicu a Rozprávkový Mix, po ktorom sa nielen v prítomnosti detí rýchlo zapráši! :-) 

Časopis Čtyřlístek v roku 2021 oslávil 52 rokov od svojho vzniku a je jedným z najznámejších a najdlhšie česky vychádzajúcich komiksov. Na dizajne tubusu a misky sa podieľal sám jeho zakladateľ a ilustrátor, Jaroslav Němeček. 

Zloženie: 1x Rozprávkový mix (400 g), 1x Malé Chrumkavé ovocie (70g), 1x Rozprávková miska v darčekovom boxe (bez tubusu), 1x lyžica Mixit s vtáčikom

Viac informácií Menej informácií

Default image

-2,35 €

Svadobný Mixit

cena: 55,19 €
pôvodne: 57,54 €
(5,31 € /100 g)
váha: 1040 g

Špeciálna svadobná edícia so zlatými Mixit lyžicami! Darujte novomanželom originálny a zdravý darček, ktorý prechádza žalúdkom. Rovnako ako láska. :) Pre výnimočnú príležitosť sme pripravili darčekové dvojbalenie s mixom müsli z najpredávanejších surovín histórie Mixit, mix najlepšieho chrumkavého ovocia s porcelánovou miskou a krásnou zlatou lyžicou. Balenie obsahuje tiež 2 metre bielej stuhy. 

Na štítku tubusu müsli je napísané "Svadobný mix", na štítku malého tubusu Chrumkavého ovocia je "Svadobné chrumkavé ovocie". Ak si chcete zostaviť vlastnú darčekovú sadu a pomenovať mixy, vyberte si misku, potom si namiešajte a pomenujte veľký tubus  müsli menší tubus s chrumkavým ovocím.

Zloženie: 2x Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu), 2x zlatá lyžica Mixit s vtáčikom, 2x Svadobný Mix (450 g), 2x Svadobné Chrumkavé ovocie (70 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,64 €

Darčekový degustačný box pre mužov

cena: 40,49 €
pôvodne: 42,13 €
(5,40 € /100 g)
váha: 750 g

Bohatá darčeková krabica obsahuje poctivý degustačný prierez Mixit dobrotami, ktoré sme práve vytiahli z pece alebo z udiarne. Nechýba ani kráľovská zlatá lyžica a miska z karlovarského porcelánu. Nielen oteckovia si pochutnajú na výraznej chuti vypečených orieškov s chilli a medom, s hľuzovkou alebo s medvedím cesnakom. Štvoricu orieškových tubusov uzatvára mix orieškov z domácej udiarne. V darčekovej sade nájdete tiež dve vypečené granoly - Piňa colada a slaný karamel! 

Zloženie: 1x Vtáčikova miska so zlatou lyžicou v darčekovom boxe (bez tubusu), 1x Oriešky z pece - medvedí cesnak (150 g), 1x Oriešky z pece - med a chilli (140 g), 1x Oriešky z pece - Hľuzovka a farebné korenie (160 g), 1x Orechy z udiarne (170 g), 1x Granola z pece - Piña Colada do vačku (60 g), 1x Granola z pece - Slaný karamel do vačku (70 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-4,29 €

Mixit sada Adama Ondru

cena: 24,07 €
pôvodne: 28,36 €
(2,19 € /100 g)
váha: 1100 g

Limitovaná edícia so zlatou lyžicou zadarmo! Český spiderman a jeden z najlepších lezcov na svete, Adam Ondra, s Mixitom už od roku 2018 vyvíja autorský rad dobrôt! Ktorou z nich si šplhne u vás? Vyskúšajte 3 Adamové produkty vo výhodnej sade - zeleninovú delikatesu bez pridaného cukru, bez lepku a s výdatnou porciou bielkovín. To všetko navyše bez použitia mliečnej bielkoviny a laktózy. Mixovali sme doslova so super ingredienciami. Ďalej ochutnáte bestseller v podobe čokoládovej kaše s pekanmi a nabúchané proteínové müsli s čokoládou. Na Adamovo želanie sú všetky bez lepku. :-) 

TIP: Produkty možno kúpiť aj zvlášť - Zeleninovú kašu, Čokoládovú kašu s pekanmi a Proteínové müsli s čokoládou. 

Zloženie: 1x Proteínové müsli Adama Ondru s čokoládou (450 g), 1x Kaša Adama Ondru (400 g), 1x Zeleninová kaša Adama Ondru (250 g), 1x Zlatá Mixit lyžica

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,77 €

Späť do formy

cena: 27,09 €
pôvodne: 28,86 €
(2,47 € /100 g)
váha: 1095 g

Ušetrite 1,77 € a získajte dvoch skvelých trenérov - svetového lezca Adama Ondru a propagátora športovej všestrannosti Vaška Mráza! :-) Vaškov mix müsli je nabitý energiou z mrazom sušených malín, ríbezlí, granátového jablka a sušenej papaye. V tubuse drieme 27 % srvátkového a rastlinného proteínu bez pridaného cukru a bez lepku. Kaša Adama Ondru je právom bestsellerom, kombináciou proteínovej čokolády, orechov a ovocia si iste šplhneme nielen u lezcov. Porciu müsli alebo kaše si môžete vylepšiť lieskovoorieškovou Mixitellou bez cukru a na záver všetko posypať mrazom sušenými jahodami z tubusu. :-) Športu a dobrej forme zdar! 

Zloženie: 1x Proteínové müsli - mix ovocia (395 g), 1x Kaša Adama Ondru (400 g), 1x Jahoda - Chrumkavé ovocie (50 g), 1x Mixitella - Lieskové orechy a arašidy (250 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

cena: 11,19 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Nová edícia s vtáčikom Mixiťáčikom. K miske z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

Objem misky je 420 ml

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti.

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu vo vtáčikovom dizajne vtáčej škrupiny, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko v peknej krabici.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Shaker

cena: 2,39 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Mixit Shaker 300 ml je prvý originálny šejker s vtáčikom Mixiťákom. Môžete ho bez problémov umyť v umývačke, ohriať obsah v mikrovlnke a znesie aj mráz. Je vyrobený bez toxickej prímesi BPA a obsahuje aj mriežku pre jednoduchšie rozmixovanie. Stačí si len vybrat Drink Mixit, ktorý v ňom pripravíte!

Samostatne je nepredajný, primiešať si ho môžete k Drinku alebo iným dobrotám.

Zloženie: shaker Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

Lyžica Mixit

cena: 1,59 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Jednu lyžicu za mamičku, jednu lyžicu za otecka a jednu lyžicu na müsli! Teraz si môžete k nákupu prihodiť našu veľkú nablýskanú lyžicu s logom Mixit. Bude šperkom vo vašom príborníku.

Zloženie: Lyžica Mixit s logom

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ušatá taška

cena: 2,79 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Zaslúžila si vyťahať za uši a my sme ťahali a ťahali až kým uši neboli dosť dlhé aj cez plece. Naša plátenná taška z bavlny sa výborne hodí na každý deň a hocikam, rýchlo si ju obľúbite.

Samostatne je nepredajná, pribaľte si ju k tubusu a iným dobrotám.

Rozmer 36 x 40 cm

Zloženie: Ušatá taška

Viac informácií Menej informácií

Default image

Miska jarná v darčekovom boxe (bez tubusu)

cena: 11,19 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Limitovaná jarná edícia s kuriatkami a sliepočkou! K veselej miske z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti. 

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu v dizajne vtáčej škrupiny s jarným motívom, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtákom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici s oknom.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zlatá Mixit lyžica

cena: 4,29 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Špeciálna edícia k 11. narodeninám Mixit. Ako urobiť z príborníka šperkovnicu a z každých raňajok kráľovský zážitok? Vyšperkujte vašu domácnosť o zlatú Mixit lyžicu! Má zlaté srdce, ladné tvary a zdobí ju tiež vtáčik mixiťáčik. Dokonalej zlatej farby bolo docielené pokročilou povrchovou úpravou PVD (Physical vapour deposition), ktorá materiálu poskytla vyššiu tvrdosť a odolnosť.  

P.S.: Naša lyžica z nerezovej ocele je vhodná do umývačky aj do müsli! :-) 

Zloženie: Lyžica Mixit s logom

Viac informácií Menej informácií

Default image

Rozprávková miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

cena: 13,49 €
(Infinity € /100 g)
váha: 0 g

Máte radi rozprávky? Teraz si môžete urobiť radosť veselou miskou z pravého karlovarského porcelánu s obrázkami obľúbených kreslených hrdinov. Vyberte si akýkoľvek tubus s hotovým mixom alebo si ho namiešajte podľa svojho gusta a my vám k tomu pribalíme aj poctivú vtáčiu lyžicu.

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti. 

Objem misky je 420 ml, Rozmer: šírka 143 mm, výška 81 mm 

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu v dizajne vtáčej škrupiny s rozprávkovým motívom, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici s oknom.

Viac informácií Menej informácií

0 Košík Hore