Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!
Default image

Elektronický Darčekový poukaz 10 Eur

9,99 €
váha: 0 g

Chcete potešiť bleskovým darčekom? Elektronický poukaz nie je nabitý elektrinou, ale nekonečnou kombináciou dobrôt na miešanie. Príde Vám mailom po zaplatení kartou alebo prevodom.

Platnosť poukazu je neobmedzená. 

Zloženie: Samé jednotky a nuly

Viac informácií Menej informácií

Default image

Elektronický Darčekový poukaz 17 Eur

16,99 €
váha: 0 g

Chcete potešiť bleskovým darčekom? Elektronický poukaz nie je nabitý elektrinou, ale nekonečnou kombináciou dobrôt na miešanie. Príde Vám mailom po zaplatení kartou alebo prevodom.

Platnosť poukazu je neobmedzená. 

Zloženie: Samé jednotky a nuly

Viac informácií Menej informácií

Default image

-11,90 €

Mixit Klub: Darčekový poukaz na 6 mesiacov

144,00 €
155,90 €
váha: 0 g

Novinka! Darujte poukaz na členstvo v Mixit Klube predplatiteľov na 6 mesiacov. Darčekový poukaz oprávňuje k vstupu do Klubu plného výhod a pravidelnej mesačnej porcie dobrôt. Poukaz Vám pošleme mailom, vy ho potom môžete vytlačiť alebo ho obdarovanému venovať elektronickou cestou. :) 

Ušetríte 36 za 6 mesiacov.

Zloženie: Samé jednotky a nuly

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Klub: Darčekový poukaz na 3 mesiace

79,90 €
váha: 0 g

Novinka! Darujte poukaz na členstvo v Mixit Klube predplatiteľov na 3 mesiace. Darčekový poukaz oprávňuje k vstupu do Klubu plného výhod a pravidelnej mesačnej porcie dobrôt. Poukaz Vám pošleme mailom, vy ho potom môžete vytlačiť alebo ho obdarovanému venovať elektronickou cestou. :) 

Úspora 10,10 za tri mesiace.  

Zloženie: Samé jednotky a nuly

Viac informácií Menej informácií

Default image

-22,90 €

Mixit Klub: Darčekový poukaz na 12 mesiacov

277,00 €
299,90 €
váha: 0 g

Novinka! Darujte poukaz na členstvo v Mixit Klube predplatiteľov na 12 mesiacov. Darčekový poukaz oprávňuje k vstupu do Klubu plného výhod a pravidelnej mesačnej porcie dobrôt. Poukaz Vám pošleme mailom, vy ho potom môžete vytlačiť alebo ho obdarovanému venovať elektronickou cestou. :) 

Ušetríte  84 za 12 mesiacov.

Zloženie: Samé jednotky a nuly

Viac informácií Menej informácií

Default image

Sviatočný hrnček v darčekovom boxe (bez tubusu)

14,99 €
váha: 0 g

Má len jedno ucho a nemá chybu! Je tu prvý ušatý hrnček od Mixit, rodák z Karlových Varov, milovník nášho čaju Mixitea a chlap ako hora - má objem až pol litra! K sviatočnému hrnčeku z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

TIP: Zažite voňavé chvíle pohody s čajom Mixitea a ušatým hrnčekom! 

TIP: Ochutnajte tiež náš pečený čaj Mixitea! 

Zloženie: Hrnček Mixit z pravého karlovarského porcelánu v novom sviatočnom dizajne, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

Ručne vyrobená miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

15,79 €
váha: 0 g

Nová darčeková sada so skutočne dobrou miskou, ktorá podporí jej autorov z neziskovej organizácie ENVIRA. Miska na prvý pohlaď zaujme krásnymi oblými tvarmi, ideálnymi rozmermi a príjemnou ľahkosťou. Každý kus je úplný originál, prešiel totiž rukami šikovných remeselníkov, ktorí jej vdýchli život tradičnými postupmi. Vašim raňajkám to v nej zaručene pristane! Môžete ju umývať v umývačke. objem 450 ml.

Kúpou tejto misky podporíte neziskovú organizáciu ENVIRA, o.p.s., ktorá zamestnáva osoby so zdravotným znevýhodnením a sídli priamo v Toulcovom Dvore.

Darčeková krabica urobí radosť každému, stačí už len vybrať tubus s nejakým tým müsli alebo kašou! (samostatne nepredajné - len k tubusu)

Zloženie: Ručne vyrobená keramická miska, kovová lyžica (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtákom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-2,38 €

Vianočná trojka so sviatočnou miskou

32,99 €
35,37 €
váha: 1140 g

Sada s novou miskou! Urobte (si) radosť darčekovým boxom, ktorý sme naplnili vianočnými premiantmi Mixit. Tešte sa na legendárny Vianočný mix, Mikulášsku nádielku a vianočnú misku s novým sviatočným dizajnom. Do darčekového boxu sme pribalili tiež dve Vianočné Mixitky. Všetko blýskavo korunuje lyžica s vtáčikom! :-) 

TIP: Produkty môžete kúpiť aj samostatne: Vianočný mix, Mikulášska nádielka, vianočné Mixitky alebo si zostaviť vlastnú darčekovú sadu s miskou

Pomáhajte s Mixit: K nákupu si môžete primiešať Dobrý skutok

Zloženie: 1x Vianočný MIX (650 g), 1x Mikulášska nádielka (400 g), 2x Mixitka - Vianočná (45 g), 1x Sviatočná miska v darčekovom boxe (bez tubusu) s lyžicou Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,17 €

Vianočná sada s ušatým hrnčekom

34,19 €
35,36 €
váha: 815 g

Sada s novým hrnčekom! Darujte voňavé a chrumkavé chvíle plné pohody. S našou vianočnou sadou s novým ušatým hrnčekom, rodákom z Karlových Varov, darujete zároveň to najlepšie zo sviatočnej dielne Mixit. V darčekovej sade nájdete krásny hrnček z karlovarského porcelánu s objemom pol litra, omamne voňavý biely čaj Mixitea s malinami, najpredávanejší Vianočný mix, vypečené vianočné oriešky a veľkú striebornú lyžicu. Jednoducho dokonalá pohodová zostava na jesenné a zimné rána aj večery. 

Zloženie: 1x Vianočný MIX (650 g), 1x Vianočné orechy z pece (125 g), 1x Mixitea - Biely čaj Showman Malina (40 g), 1x Sviatočný hrnček v darčekovom boxe (bez tubusu) s lyžicou Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

Veľký adventný kalendár Mixit

49,99 €
váha: 1383 g

Veľké adventné kalendáre nám miznú pod rukami, ostávajú posledné desiatky kusov! Dopravu máte zdarma. :)

  • Pre najrýchlejšie doručenie odporúčame do objednávky pridávať len hotové produkty a platbu vykonať kartou alebo na dobierku.

Nový polmetrový adventný kalendár je po všetkých stránkach vylepšený. :-) Čaká na vás viac dobrôt, viac okienok a viac zábavy! Po otvorení veľkých dvierok adventného kalendára vás prekvapí až 26 okienok. Na Mikuláša a na Štedrý deň si totiž otvoríte až 2 krabičky s prekvapením. Z každej krabičky v kalendári si navyše môžete zostavovať Mixit betlehem, budú vám na to stačiť nožničky a trocha zručnosti. Tešte sa na prierez tým najlepším z našej ponuky - v okienkach sa skrýva müsli, Mixitky, oriešky, kaše, granoly, praclíky, mandle v čokoláde a taktiež darčeky a úplné novinky - predstavia sa vám napr. prémiové Mixitelly z piemontských lieskových orieškov, ktoré sú jemné ako zamat...

Rozmery kalendára sú 500x400x130 mm a celkovo váži 3 kg.

TIP: Foto návod na zostavenie betlehemu nájde na blogu :)

Zloženie: 1x Bobule v ryži do vrecka (50 g), 1x Čučoriedkovica Gaštanová do vrecka (60 g), 1x Čoko-ládovanie do vrecka (60 g), 1x Čokoládové uhlíky (70 g), 1x Do plaviek do vrecka (50 g), 1x Granola z pece - Čokoláda a lieskové orechy do vačku (70 g), 1x Granola z pece - Maliny a mandle do vačku (70 g), 1x Jahodový mix do vrecka (60 g), 1x Kokosová kaša s bielou čokoládou do vrecka (50 g), 1x Kokosové Mixit vajíčka do vrecka (60 g), 1x Chrumkavý Banán + Jahoda (23 g), 1x Chrumkavý Lesný Mix (20 g), 1x MiniMixitella - Arašidy so slaným karamelom (25 g), 1x MiniMixitella Premium - Piemontský lieskový oriešok s fondánom (27 g), 1x MiniMixitella Premium - Piemontský lieskový oriešok s karamelom (27 g), 1x Mixit praclíky do vačku - Mliečna čokoláda (70 g), 1x Mixit praclíky do kapsy - Slaný karamel (70 g), 1x Mixitka - Vianočná (45 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Škorica (44 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Lieskový oriešok (46 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Slivka + Čokoláda (46 g), 1x Oriešková Mixitka - Mandle a Kešu (40 g), 1x Pečená Mixitka BEZ LEPKU - Kešu + Citrón (60 g), 1x Pečený Mixit - Slaný karamel & lieskové oriešky do vačku (60 g), 1x To pravé orechové do vrecka (60 g), 1x Vianočný mix do vrecka (60 g), 1x Vianočné oriešky z pece do vrecka (60 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

-1,98 €

Mikulášska zostava

24,59 €
26,57 €
váha: 1080 g

Je tu mikulášska zostava 3 tubusov! Pochutnajú si anjelici, tí poslušnejší, aj poriadni čerti. :-) Nechýba totiž Mikulášska, Čertovská ani Anjelská nádielka. Čertovská nádielka je plná čokoládových uhlíkov, do Anjelskej nádielky sme namixovali voňavé vianočné oriešky z pece, pražené mandličky v bielej čokoláde posypané strúhaným kokosom, anjelsky biele kokosové plátky, medový banán a nadýchané kakaové vankúšiky. Namixujte si na Mikuláša tie najväčšie dobroty!

Zloženie: 1x Mikulášska nádielka (400 g), 1x Čertovská nádielka (400 g), 1x Anjelská nádielka (280 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Sviatočná miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

14,99 €
váha: 0 g

Limitovaná vianočná edícia! K sviatočnej miske z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti. 

Objem misky je 420 ml, Rozmer: šírka 143 mm, výška 81 mm 

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu v novom sviatočnom dizajne vtáčej škrupiny, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici s oknom.

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
Default image

-2,13 €

Darčeková sada Mixit

30,39 €
32,52 €
váha: 565 g

TIP na darček! Hľadáte dokonalý darček alebo si len chcete urobiť radosť? Darčeková sada od Mixit obsahuje Narodeninový mix müsli, ktorý je zložený z najobľúbenejších surovín našej histórie - nechýba čokoláda, ovocie ani oriešky. Čaká na vás tiež mix najpredávanejšieho mrazom sušeného ovocia a praktická miska z karlovarského porcelánu s Mixit vtáčikom. Navyše aj čerešňová Mixitka.

Zloženie: 1x Narodeninový Mix (450 g), 1x Chrumkavé narodeninové ovocie (70 g), 1x Mixitka BEZ LEPKU - Čerešňa + Mandle (45 g), 1x Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu) so striebornou lyžicou Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

14,99 €
váha: 0 g

Nová edícia s vtáčikom Mixiťáčikom. K miske z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

Objem misky je 420 ml

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti.

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu vo vtáčikovom dizajne vtáčej škrupiny, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko v peknej krabici.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Darčeková zostava Rozprávkový mix s miskou

30,29 €
váha: 470 g

Rozdávajte šťastie s našou novou rozprávkovou darčekovou sadou. Obsahuje veselú misku z pravého karlovarského porcelánu s obrázkami obľúbených kreslených hrdinov, tubus s mrazom sušeným ovocím, poctivú vtáčiu lyžicu a Rozprávkový Mix, po ktorom sa nielen v prítomnosti detí rýchlo zapráši! :-) 

TIP: Rozprávkovú misku si môžete pridať aj k inému tubusu. Taktiež si môžete dopriať Rozprávkový mix samostatne. 

Časopis Čtyřlístek v roku 2021 oslávil 52 rokov od svojho vzniku a je jedným z najznámejších a najdlhšie česky vychádzajúcich komiksov. Na dizajne tubusu a misky sa podieľal sám jeho zakladateľ a ilustrátor, Jaroslav Němeček. 

Zloženie: 1x Rozprávkový mix (400 g), 1x Malé Chrumkavé ovocie (70g), 1x Rozprávková miska v darčekovom boxe (bez tubusu), 1x lyžica Mixit s vtáčikom

Viac informácií Menej informácií

Default image

Rozprávková miska v darčekovom boxe (bez tubusu)

14,99 €
váha: 0 g

Máte radi rozprávky? Teraz si môžete urobiť radosť veselou miskou z pravého karlovarského porcelánu s obrázkami obľúbených kreslených hrdinov. Vyberte si akýkoľvek tubus s hotovým mixom alebo si ho namiešajte podľa svojho gusta a my vám k tomu pribalíme aj poctivú vtáčiu lyžicu.

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti. 

Objem misky je 420 ml, Rozmer: šírka 143 mm, výška 81 mm 

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu v dizajne vtáčej škrupiny s rozprávkovým motívom, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtáčikom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici s oknom.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-2,74 €

Darčekový degustačný box pre mužov

43,79 €
46,53 €
váha: 750 g

Bohatá darčeková krabica obsahuje poctivý degustačný prierez Mixit dobrotami, ktoré sme práve vytiahli z pece alebo z udiarne. Nechýba ani kráľovská zlatá lyžica a miska z karlovarského porcelánu. Nielen oteckovia si pochutnajú na výraznej chuti vypečených orieškov s chilli a medom, s hľuzovkou alebo s medvedím cesnakom. Štvoricu orieškových tubusov uzatvára mix orieškov z domácej udiarne. V darčekovej sade nájdete tiež dve vypečené granoly - Piňa colada a slaný karamel! 

TIP: Produkty kúpite aj jednotlivo. Oriešky chilli a med, medvedí cesnak. Orechy z udiarne alebo s hľuzovkou.

Zloženie: 1x Vtáčikova miska so zlatou lyžicou v darčekovom boxe (bez tubusu), 1x Oriešky z pece - medvedí cesnak (150 g), 1x Oriešky z pece - med a chilli (140 g), 1x Oriešky z pece - Hľuzovka a farebné korenie (160 g), 1x Orechy z udiarne (170 g), 1x Granola z pece - Piña Colada do vačku (60 g), 1x Granola z pece - Slaný karamel do vačku (70 g)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zlatá Mixit lyžica

4,29 €
váha: 0 g

Špeciálna edícia k 11. narodeninám Mixit. Ako urobiť z príborníka šperkovnicu a z každých raňajok kráľovský zážitok? Vyšperkujte vašu domácnosť o zlatú Mixit lyžicu! Má zlaté srdce, ladné tvary a zdobí ju tiež vtáčik mixiťáčik. Dokonalej zlatej farby bolo docielené pokročilou povrchovou úpravou PVD (Physical vapour deposition), ktorá materiálu poskytla vyššiu tvrdosť a odolnosť.  

P.S.: Naša lyžica z nerezovej ocele je vhodná do umývačky aj do müsli! :-) 

Zloženie: Lyžica Mixit s logom

Viac informácií Menej informácií

Default image

Lesná ušatá taška

3,89 €
váha: 0 g

Nový zimný dizajn! Zaslúžila si vyťahať za uši a my sme ťahali a ťahali až kým uši neboli dosť dlhé aj na prehodenie cez plece. Naša plátená taška z bavlny sa výborne hodí na každodenné ťahanie hocikam, rýchlo si ju obľúbite.

Samostatne je nepredajná, pribaľte si ju k tubusu a iným dobrotám.

Zloženie: Ušatá taška (100 % bavlna)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mixit Shaker

3,49 €
váha: 0 g

Mixit Shaker 300 ml je prvý originálny šejker s vtáčikom Mixiťákom. Môžete ho bez problémov umyť v umývačke, ohriať obsah v mikrovlnke a znesie aj mráz. Je vyrobený bez toxickej prímesi BPA a obsahuje aj mriežku pre jednoduchšie rozmixovanie. Stačí si len vybrat Drink Mixit, ktorý v ňom pripravíte!

Samostatne je nepredajný, primiešať si ho môžete k Drinku alebo iným dobrotám.

Zloženie: shaker Mixit

Viac informácií Menej informácií

Default image

Lyžica Mixit

2,69 €
váha: 0 g

Jednu lyžicu za mamičku, jednu lyžicu za otecka a jednu lyžicu na müsli! Teraz si môžete k nákupu prihodiť našu veľkú nablýskanú lyžicu s logom Mixit. Bude šperkom vo vašom príborníku.

Zloženie: Lyžica Mixit s logom

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ušatá taška

3,89 €
váha: 0 g

Zaslúžila si vyťahať za uši a my sme ťahali a ťahali až kým uši neboli dosť dlhé aj cez plece. Naša plátená taška z bavlny sa výborne hodí na každý deň a hocikam, rýchlo si ju obľúbite.

Samostatne je nepredajná, pribaľte si ju k tubusu a iným dobrotám.

Rozmer 36 x 40 cm

Zloženie: Ušatá taška

Viac informácií Menej informácií

Default image

Miska jarná v darčekovom boxe (bez tubusu)

14,99 €
váha: 0 g

Limitovaná jarná edícia s kuriatkami a sliepočkou! K veselej miske z pravého karlovarského porcelánu stačí len vybrať tubus s hotovým mixom alebo tým, čo si u nás namiešate. V sade nájdete aj poctivú vtáčiu lyžicu. 

Miska je samostatne nepredajná - vyberte si do darčekovej krabice tubus podľa chuti. 

Zloženie: Miska Mixit z pravého karlovarského porcelánu v dizajne vtáčej škrupiny s jarným motívom, kovová lyžička (žiadny plast od súdruhov z NDR) s vtákom na správnom konci a to všetko vo vzhľadnej krabici s oknom.

Viac informácií Menej informácií

Default image

-2,65 €

Svadobný Mixit

61,29 €
63,94 €
váha: 1040 g

Špeciálna svadobná edícia so zlatými Mixit lyžicami! Darujte novomanželom originálny a zdravý darček, ktorý prechádza žalúdkom. Rovnako ako láska. :) Pre výnimočnú príležitosť sme pripravili darčekové dvojbalenie s mixom müsli z najpredávanejších surovín histórie Mixit, mix najlepšieho chrumkavého ovocia s porcelánovou miskou a krásnou zlatou lyžicou. Balenie obsahuje tiež 2 metre bielej stuhy. 

Na štítku tubusu müsli je napísané "Svadobný mix", na štítku malého tubusu Chrumkavého ovocia je "Svadobné chrumkavé ovocie". Ak si chcete zostaviť vlastnú darčekovú sadu a pomenovať mixy, vyberte si misku, potom si namiešajte a pomenujte veľký tubus  müsli menší tubus s chrumkavým ovocím.

Zloženie: 2x Vtáčikova miska v darčekovom boxe (bez tubusu), 2x zlatá lyžica Mixit s vtáčikom, 2x Svadobný Mix (450 g), 2x Svadobné Chrumkavé ovocie (70 g)

Viac informácií Menej informácií

Produkt je dočasne vypredaný
0 Košík Hore