Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Dvaja oteckovia mixujú pre všetkých oteckov

Ahoj, sme David a Michal a možno nás už tak trochu poznáte... Pred dvoma rokmi sme začali natáčať videá na Youtube a dávať fotky a príbehy na Instagram pod prezývkou Dva tátové. Proč Dva tátové? Sme totiž pár a vychovávame svoje dve dcéry-dvojičky Adélku a Marušku. Ako to dvaja chlapi vykonajú, že sa im narodia deti? Mali sme obrovské šťastie a v podstate aj požehnanie, naše dievčatá totiž priviedla na svet jedna úžasná žena v Spojených štátoch formou náhradného materstva. Jasne, aj o tom sme natočili na náš Youtube hneď niekoľko videí - otvorene, vážne.

Často sa nás ľudia pýtajú, aká bola vlastne jej motivácie. Sama má tri deti, báječného manžela a cítila, čo pre ňu rodina znamená, ako ju potomkovia robia šťastnou každý deň a podobné šťastie chcela dopriať aj niekomu, kto si z nejakého dôvodu nemôže sám založiť rodinu.

A tak sa stalo, že sme pred štyrmi rokmi aj my oslávili náš Deň otcov, o ktorom je vlastne tento príspevok na blogu. Vtedy sme boli v Spojených štátoch a tamojší známi, ktorých sme si urobili počas celého dlhého procesu náhradného materstva, nás zasypali želaniami a drobnými darčekmi. Odvtedy oslavujeme Deň otcov poctivo každý rok, trávime ho spoločne s deťmi, ideme na výlet, odpočívame, bavíme sa a o to viac si uvedomujeme, že bez našich dcér by sme otcovia neboli.

Byť rodič, byť otec, je nádherné a občas dosť drsné. Otec predsa nemiluje svoje deti o nič menej než mama, a tak by sme ani v Česku nemali zabúdať na to, čo pre nás znamená. Nemusí to byť veľká oslava, mega výlet, tajná akcia. Stačí správa, zavolanie, alebo napríklad spoločný večer sa spomienkami? Alebo...?

K príležitosti Dňa otcov sme namiešali aj svoj vlastný Mixit. Máme radi slaný karamel, takže voľba bola celkom jasná. V našom tubuse nájdete guličky slaného karamelu, kocky fíg a taktiež pražené lieskové orechy. Ku všetkému sme ešte pribalili náš špeciálny list s prianím ku Dňu otcov, ktorý môžete svojmu oteckovi len tak odovzdať, najskôr ho dojme, dosť možno aj povie veľa krásnych slov za vás.

Proste si spoločne pripomeniete, ako sa navzájom máte radi.

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Dvaja oteckovia mixujú pre všetkých oteckov


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore