Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Müsli základ

Default image

Medová granola z pece

 • 7,89 €
 • váha: 800 g

Prvá originálna medová granola od Mixit! S láskou pečená. Tak dlho sa nám zbiehali slinky, až sme si granolu upiekli podla vlastného receptu. Kúzlo krehkej a voňavej granoly umocňuje křivoklátsky med, ľanové a slnečnicové semienka spolu s prepusteným maslom a datľami. Odporúčame primixovať ovocie, čokoládu alebo oriešky. Skvele chutí aj samotná ako raňajky či desiata. Napíšte nám do komentárov, ako u vás granola zabodovala.

Zloženie: Medová granola z pece (ovsené vločky bez lepku, slnečnicové semená, med, sušené datle, ľanové semená, prepustené maslo bez laktózy)

Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, škrupinových plodov, vajec, arašidov, zeleru, horčice, sezamu, sóje a výrobky z nich.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoguľky

 • 4,09 €
 • váha: 650 g

V jednoduchosti je krása, takže čokoguľkám sekundujú čokoládové pšeničné vločky a hoblinky alebo chrumkavé ovsené lupienky. Základ ako má byť!

Zloženie: Čokoguľky (zmes čokoládových chrumiek 35 % (horká čokoláda 35 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), mliečna čokoláda 35 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), pšeničný extrudát 28 % (pšeničná múka, pšeničná krupice, cukor, jedlá soľ, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku) leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), ovsené vločky 29 %, pšeničné čokoládové lupienky (pšeničné lupienky, cukor, čokoláda 7 % (cukor, kakaová hmota a maslo, maslový tuk, kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín), maltodextrin, kakao, banánová aróma, kyselina listová, jedlá soľ), ovsené lupienky 10 %)

Môže obsahovať stopy plodov obsahujúcich škrupinu, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Samé vlákno (so štipkou škorice)

 • 3,99 €
 • váha: 375 g

Dobrota pre každého, komu nejde klasické „zrno“ a zároveň je na svoju stravu prísny.. nízky glykemický index, skvelé pochrumkávanie a veľa veľa pozitívnych ohlasov – nie je o čom!

Zloženie: Samé vlákno (so štipkou škorice) (pšeničné otruby 41,5 %, pšeničná múka celozrnná 17,6 %, kukuričná vláknina 15,5 %, cukor, glukóza, kukuričný škrob, emulgátor: slnečnicový lecitín; jačmenný sladový výťažok, slnečnicový olej s rozmarínom (slnečnicový olej, antioxidant: extrakt z rozmarínu), škorica 0,3 %, prírodná medová aróma, minerálna látka: uhličitan vápenatý)

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ovsená klasika Dr. Birchera

 • 2,69 €
 • váha: 575 g

Švajčiarsky lekár Maxmilian Bircher-Benner dal svetu müsli. Pôvodne ho ordinoval svojim pacientom a základom boli práve len a len ovsené vločky. Aj my sme pacienti - diagnóza: müsli šialenstvo.

Zloženie: Ovsená klasika Dr. Birchera (ovsené vločky 60 %,(ovsené lupienky 40 %)

Môže obsahovať stopy mlieka, plodov obsahujúcich škrupinu, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Chrumkavý bezlepkáč

 • 3,69 €
 • váha: 550 g

Je bezva, je bez chyby, je bez lepku! Je to bezlepkáč. Nový cereálny základ dokazuje, že to môže aj bez lepku poriadne chrumkať! Spojili sme tri bezlepkové suroviny - bezlepkový ovos, ryžové lupienky a pohánkové lupienky, ktoré sme starostlivo vyberali, aby chuťovo prekvapili aj zákazníkov, ktorí sa obávajú ich horkastej chuti. Naša pohánka je príjemne oriešková a bez horkého chvostíka. :-) 

Zloženie: Chrumkavý bezlepkáč (ovos siaty bez lepku 40 %, ryžové lupienky 32 %, pohánkové lupienky 28 %)

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zobacie variácie

 • 2,69 €
 • váha: 425 g

Naozajstné zobacie orgie zaručí vyladený chrumkavý (!) základ z vločiek a lupienkov. Primixujte čokoľvek a neurobíte chybu.

Zloženie: Zobacie variácie (jačmenné vločky, ovsené lupienky, kukuričné lupienky 20 % (kukuričná múka 87 %, jačmenný sladový extrakt, soľ) pšeničné lupienky, pohánkové lupienky)

Môže obsahovať stopy plodov obsahujúcich škrupinu, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zrnká v plnej poľnej

 • 2,69 €
 • váha: 575 g

Ak chcete založiť svoj mix müsli na tom najlepšom, čo sa pestuje na českých poliach, našli ste to. Máločo Vám dodá vyváženejšiu kombináciu vlákniny, minerálov a stopových prvkov.

Zloženie: Zrnká v plnej poľnej (ovsené vločky, ovsené lupienky chrumkavé, pšeničné lupienky chrumkavé, jačmenné vločky, žitné vločky,)

Môže obsahovať stopy mlieka, plodov obsahujúcich škrupinu, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pečená variácia

 • 4,09 €
 • váha: 675 g

Recept na pečenú radosť: Vzali sme naše obľúbené zrno, opražili ho dozlatista s medom a kokosovým cukrom. Aby sme vytvorili unikátny základ pre vaše müsli, prisypali sme kopu semienok, ktoré máme radi: ovsené chrupky, amaratnové perličky a superplodinu quinoa. Teraz je rad na vás, čo ďalšie primixujete?

Zloženie: Pečená variácia (pražené zrno (ovsené vločky 72 %, ryžové lupienky 16 %, med 4,5 %, kokosový cukor 4,5 %, slnečnicový olej 2,7 %, antioxidanty (askorbylpalmitát, extrakt tokoferolov, rozmarínový extrakt a slnečnicový lecitín))), slnečnicové semená, ľanové semená, ovsená chrupka (ovsené vločky 50 %, ryža, cukor, sladový výťažok, sladová múka, soľ), pufované amarantové perličky, quinoa chrumky)

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov, arašidov a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Také to ranné kakaomaškrtenie

 • 3,29 €
 • váha: 450 g

Tiež by ste sa po raňajkách najradšej vrátili do vankúšov? S týmto základom sa ich nevzdáte.. Budú plávať vo Vašej miske, plné jemnej čokolády a obklopené guličkami kakaovými ako samo kakao. K tomu niečo z vločiek a máte základ, po ktorom šalejú deti i dedkovia.

Zloženie: Také to ranné kakaomlsanie (ovesné lupienky 32 %, kakaové vankúšiky 23 % (extrudát (kukuričná múka, ryžová múka, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, laktóza, jedlá soľ), náplň s čokoládovou príchuťou 30 % (cukor, rastlinné tuky (olej z máslovníka), sušená srvátka, kakaová hmota 5 %, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 4,6 %, zemiakový škrob, sušené odstredené mlieko, emulgátor: slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma)), jačmenné vločky 17 %, kokosové plátky 15 %, kakaové extrudované guličky 13 % (výrobky z obilnín 55, 5% (kukuričná krupica, pšeničná múka), cukor, glukóza, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 7,1 %, sušené odtučnené mlieko, uhličitany vápenaté; slnečnicový olej, jedlá soľ, emulgátor: lecitíny; aróma))

Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zrno z pece

 • 4,39 €
 • váha: 675 g

Rozpálili sme pec, nasadili čiapky a povedali si, že skúsime niečo iné než pečené alebo zapečené müsli, ktorých sú plné obchody. Čo vzniklo? Pražené zrno! Stačilo vziať ovsené vločky, trochu českého medu, štipku kokosového cukru s nízkym glykemickým indexom, ľahko opražiť dozlata a hranice chrumkavosti sú posunuté o pekný kus ďalej. Skrátka kto pečie, ten chrumká! ;)
Receptúru sme po novom obohatili o ryžové chrumky! 

Zloženie: pražené zrno (ovsené vločky 72 %, ryžové lupienky 16 %, med 4,5 %, kokosový cukor 4,5 %, slnečnicový olej 2,7 %, antioxidanty (askorbylpalmitát, extrakt tokoferolov, rozmarínový extrakt a slnečnicový lecitín))

Môže obsahovať stopy mlieka, orechov, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Corn Flakes

 • 2,69 €
 • váha: 325 g

Po mnohých ohlasoch na chuť našich Corn flakes a prosbách o zaradenie medzi základy musíme dať za pravdu - tieto jedinečné zlatisté peniažky bez cukru si to zaslúžia! ... A teraz majú nové zloženie a sú ešte väčšie!

Zloženie: Corn flakes (kukuričná múka 87 %, jačmenný sladový extrakt, soľ

Viac informácií Menej informácií

Default image

Corn Flakes s medom a arašidmi

 • 3,29 €
 • váha: 325 g

Na želanie tiež ako základ müsli. Máte radi chrumkavosť corn flakes, ale ich chuť sa Vám zdá príliš "zdravá"? Tak potom máme zaručené riešenie, ako Vás uspokojiť - kukuričné lupienky s medom a trochou arašidov. Delikatesa.

Zloženie: Corn Flakes s medom a arašidami (kukurica 69 %, cukor, arašidy 8 %, med 2 %, glukózovo-fruktózový sirup, výťažok z jačmenného sladu, fosforečnan sodný)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Bezlepkové zobkanie

 • 4,39 €
 • váha: 500 g

Koniec trápenia s "nejedlým" müsli pri bezlepkovej diéte! Na tomto základe si pochutnajú celiatici i ostatní stravníci. Vyskladané je z naozaj prvotriednych surovín...

(Pozn.: ak ste celiatik, pripíšte to, prosím, k poznámke objednávky a primiešavajte len suroviny s ikonou "bez lepku"..)

Zloženie: Bezlepkové zobkanie (ryžové lupienky, kukuričné lupienky (kukurica 99 %, soľ), jahlové lupienky, pohánkové lupienky)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ahmed - amaranth a med

 • 3,69 €
 • váha: 450 g

Amarant, záhradkárom známy ako láskavec.. skombinujte ho s jemnými chrumkavými pohánkovými lupienkami, pšeničnými pukancami a trochou medu a urobíte láskavosť nielen svojmu telu, ale aj mlsnému jazýčku..

Zloženie: Ahmed - amaranth a med (jemné ovsené vločky, pšeničné pukance 20 % (pšenica 80 %, med 20 %), pohánkové lupienky, kukuričné lupienky s medom a arašidami 15 % (kukurica 69 %, cukor, arašidy 8 %, med 2 %, glukózo-fruktózový sirup, jedlá soľ, výťažok z jačmenného sladu, fosforečnan sodný), pufované amarantové perličky)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Slnko v duši

 • 2,89 €
 • váha: 425 g

Že chcete mať celé dni krásne? Na predpovediach nič nezmeníte, no zaručeným receptom, ako mať slnko aspoň vo vnútri, je náš ľahký základ zo slnečnicových semienok, zlatých cornflakes bez cukru a chrumkavého kokosu.

Zloženie: Slnko v duši (kukuričné lupienky 35 % (kukuričná múka, jačmenný sladový extrakt, soľ), kokosové lupienky 35 %, slnečnicové semena 30 %)

Môže obsahovať stopy mlieka, plodov obsahujúcich škrupinu, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Rozšírenie základu

Default image

Vláknina

 • 0,59 €
 • váha: 50 g

Vláknina vo svojej koncentrovanej podobe. Nie je ľahšej cesty, ako si chutne pochrumkať a zároveň mať v brušku všetko na poriadku.

Zloženie: vláknina (pšeničné otruby 41,5 %, pšeničná múka celozrnná 17,6 %, kukuričná vláknina 15,5 %, cukor, glukóza, kukuričný škrob, emulgátor: slnečnicový lecitín; jačmenný sladový výťažok, slnečnicový olej s rozmarínom (slnečnicový olej, antioxidant: extrakt z rozmarínu), škorica 0,3 %, prírodná medová aróma, minerálna látka: uhličitan vápenatý)

Môže obsahovať stopy mlieka, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pšeničné pukance medové

 • 0,39 €
 • váha: 25 g

Pšeničné zrno sme napufňali a zaliali medom.. a vzniklo to najzdravšie maškrtenie nasucho aj namokro - s mliekom, s jogurtom, s.. však viete :)

Zloženie: pšeničné pukance medové (pšenica 80 %, med 20 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Chia semienka

 • 0,49 €
 • váha: 40 g

Malé semienka, ktoré po zaliatí vodou okolo seba vykúzlia gel. Čo to je? Pre niekoho to jediné pre prežitie na pustom ostrove a pre iných rovno superpotravina. Supermanov z nás asi neurobí, jemne orieškovou chuťou, špecifickými vlastnosťami aj obsahom živín si nás ale chia jednoznačne získali.

Zloženie: semena chia (salvia hispanica)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pohánkové lupienky (chrumkavé)

 • 0,29 €
 • váha: 35 g

Rovnako ako ovsené lupienky, aj tieto sú celozrnné a vyrobené revolučnou metódou, ktorá im zabezpečila nebezpečnú chrumkavosť a neopakovateľnú chuť. Odporúčame!

Zloženie: pohánkové lupienky (celozrnné)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Konopné semená - lúpané

 • 0,99 €
 • váha: 40 g

Novinka! Lúpané konopné semienka vás prekvapia! Chutia veľmi jemne po orieškoch a navyše sú plné vitamínov a esenciálnych nenasýtených mastných kyselín omega 3 a omega 6.

Zloženie: lúpané konopné semená

Viac informácií Menej informácií

Default image

Amarantové perličky

 • 0,29 €
 • váha: 15 g

Láskavec - plodina tretieho tisícročia nielen vďaka svojej bezlepkovosti. Ak ste o nej ešte nepočuli, verte, že budete počuť.. A ak ste už počuli, určite už má vo Vašom tubuse svoje miesto.

Zloženie: pufované amarantové semená (pufované)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Slnečnica

 • 0,29 €
 • váha: 40 g

Ako jednoduchšie si kedykoľvek dopriať "Slnko v duši", než so znamenitou dávkou slnečnicových semienok? Kto skúsi raz, už nechce inak..

Zloženie: slnečnicové semienka

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ľanové semienka

 • 0,29 €
 • váha: 30 g

Nemenovaná nemecká chemička bola za preukázanie zázračných zdravotných účinkov ľanového semienka 7-krát nominovaná na Nobelovu cenu. My teraz očakávame najmenej dve za to, že vďaka nim doprajeme aj Vášmu zdraviu.

Zloženie: ľanové semienka

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ovsené lupienky (chrumkavé)

 • 0,19 €
 • váha: 35 g

Pozor: Ovsené vločky a ovsené lupienky nie sú v našom sortimente jedno a to isté... Tieto lupienky odoberáme priamo od výrobcu, ktorý je v Európe považovaný za jedinečného. Ich štruktúra sa od klasických odlišuje predovšetkým vysokou mierou chrumkavosti a ľahkej stráviteľnosti.

Zloženie: ovsené lupienky (celozrnné)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Corn Flakes s medom a arašidmi

 • 0,49 €
 • váha: 50 g

Páči sa Vám, ako cornfleky chrumkajú, ale ich chuť sa Vám zdá byť príliš "zdravá"? Tak potom máme zaručené riešenie, ako Vás uspokojiť - kukuričnými lupienkami s medom a trochou arašidov. Hmm, delikatesa..

Zloženie: Kukuričné lupienky s medom a arašidami (kukurica 69 %, cukor, arašidy 8 %, med 2 %, glukózo-fruktózový sirup, jedlá soľ, výťažok z jačmenného sladu, fosforečnan sodný)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pražené zrno

 • 0,42 €
 • váha: 50 g

Zapálili sme pec, nasadili čiapky a povedali si, že skúsime niečo iné, než pečené alebo zapečené müsli, ktorých sú plné obchody. Čo vzniklo? Pražené zrno! Stačilo vziať ovsené vločky, trochu českého medu, štipku kokosového cukru s nízkym glykemickým indexom, ľahko opražiť dozlata a hranice chrumkavosti sú posunuté o pekný kus ďalej. Skrátka kto pečie, ten chrumká! ;) Receptúru sme novo obohatili o ryžové chrumky!

Zloženie: pražené zrno (ovsené vločky 72 %, ryžové lupienky 16 %, med 4,5 %, kokosový cukor 4,5 %, slnečnicový olej 2,7 %, antioxidanty (askorbylpalmitát, extrakt tokoferolov, rozmarínový extrakt a slnečnicový lecitín))

Viac informácií Menej informácií

Default image

Chrumkavá ryža s medom

 • 0,99 €
 • váha: 150 g

Chcete, aby váš jedinečný mix zdobila ohlušujúca chrumkavosť? Primiešajte si náramne chrumkavú ryžu s medom bez zbytočných prísad - po zvukovej aj chuťovej stránke sme všetko vyladili len s trochou medu, štipkou soli a trstinovým cukrom. Odporúčame! 

Zloženie: ryžové chrumky s medom (ryža biela 84 %, trstinový cukor, med 0,7 %, jedlá soľ)

Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, škrupinových plodov, arašidov, sóje a sezamu.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kukuričné lupienky

 • 0,29 €
 • váha: 30 g

Niekto si bez nich nevie cereálnu zmes predstaviť. Preto ich môžete ľubovoľne prisypať k základu .. Tie naše nepripomínajú chipsy plné tuku, ale zlatisté drobné (a bez cukru) ... a teraz majú nové zloženie a sú ešte väčšie!

Zloženie: Kukuričné lupienky (kukuričná múka 87 %, jačmenný sladový extrakt, soľ)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Tekvicové semienka

 • 0,49 €
 • váha: 40 g

Tradičný zdroj cenných látok aj pre tých, ktorí nectia tradíciu Halloweenu. Kto nesleduje hodnoty amino a podobných kyselín, jednoducho zajasá nad orieškovou chuťou.

Zloženie: tekvicové semienka

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pšeničné lupienky (chrumkavé)

 • 0,39 €
 • váha: 50 g

Ak ste nadšení vločkári, lupienkári či zrniečkári, budete z tejto našej podoby pšenice jasať - spracované šetrnou metódou varenia a vďaka tomu bezkonkurenčne chrumkavé.

Zloženie: pšeničné lupienky

Viac informácií Menej informácií

Chrumkavé ovocie

Default image

Maliny (lyofilizované)

 • 1,39 €
 • váha: 10 g

Maliny vysušené teplotným šokom sú šokujúce aj svojou chuťou - najprv kyslé, potom jemne sladkasté. Náš žhavý tip v exkluzívnej kvalite!

Zloženie: lyofilizované maliny

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čučoriedky (lyofilizované)

 • 1,49 €
 • váha: 15 g

Strážcovia Národného parku zbroja proti zberačom: "Nechajte čučoriedky medveďom" ..báť sa nemusíte, s medveďmi sa na zbere tohto najväčšieho bohatstva slovenských lesov dohodneme za Vás!

Zloženie: lyofilizované čučoriedky

Viac informácií Menej informácií

Default image

Jahody (lyofilizované)

 • 1,09 €
 • váha: 10 g

Čo si máte predstaviť pod pojmom lyofilizované ovocie? Lyofilizácia je proces, pri ktorom je plod vysušený mrazivým šokom. Vďaka tomu si napríklad naše jahody zachovali všetky vitamíny bez toho, aby sme ich obdarovali akýmikoľvek konzervantmi či farbivami. Nezľaknite sa váhy, 10 g je už slušná hŕstka čerstvých jahôd.

Zloženie: lyofilizované jahody

Viac informácií Menej informácií

Default image

Banán (lyofilizovaný)

 • 0,89 €
 • váha: 15 g

Pôvodne mal byť len súčasťou ponuky chrumkavého ovocia, ale tak nám zachutil, že si ho neodopierame ani v müsli.

Zloženie: lyofilizovaný banán

Viac informácií Menej informácií

Default image

Višňa (lyofilizovaná)

 • 0,99 €
 • váha: 15 g

Vitamín C v chrumkavej a osviežujúcej podobe. To sú naše mrazom sušené višne, pripravte sa na intenzívnu chuť, ktorá z vášho mixu urobí majstrovské dielo. Doporučuje 9 z 10 Mixiťákov! :)

Zloženie: lyofilizovaná višňa

Viac informácií Menej informácií

Default image

Ananás (lyofilizovaný)

 • 1,09 €
 • váha: 15 g

Čo osvieží lepšie ako ananás mrazom sušený? My Vám to povieme.... Nič! Mrazom sušený ananás je totiž bezkonkurenčný. Chrumká, vonia, je sladký tak akurát a jednoducho lahodný.

Zloženie: lyofilizovaný ananás

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čierne ríbezle (lyofilizované)

 • 0,69 €
 • váha: 10 g

Prvá ochutnávka nám poriadne skrivila úsmevy a rozdelila nás na dva tábory - milovníkov kyslého a tých druhých. Jedno zahryznutie a gulička s puknutím strelí v ústach. Jedno je isté.. pre toľko vitamínu C a ďalších zdravých zložiek stojí za to "trpieť"! :)

Zloženie: lyofilizované čierne ríbezle

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kiwi (lyofilizované)

 • 1,09 €
 • váha: 15 g

Ochutnajte mrazom sušené kiwi! Na Novom Zélande, kde sa toto chlpaté ovocie pestuje, sa istý druh vtáctva volá „kiwi“. Nech Vás chlpaté vtáky netrápia.. my do zmesi primiešame len olúpanú, mrazom sušenú a znamenite kyslú dužinu.

Zloženie: lyofilizované kivi

Viac informácií Menej informácií

Default image

Černice (lyofilizované)

 • 1,09 €
 • váha: 10 g

Lesné mrazom sušené ovocie! Príbuzné malín z vedľajšieho kríku. Rovnaké antioxidačné účinky a hlavne - rovnako delikatesné!

Zloženie: lyofilizované černice

Viac informácií Menej informácií

Default image

Slivky (lyofilizované)

 • 0,99 €
 • váha: 15 g

Nebudeme vás lákať na naše slivky, ony to urobia za nás! Akonáhle si ich raz pridáte do mixu, získajú si vás chrumknutím a plnou ovocnou chuťou, ktorá sušením mrazom nestratila nič zo svojej bohatosti na vitamíny. Zabaľte si našich pár sliviek do vlastného mixu! :-)

Zloženie: lyofilizované slivky (kocky)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Červené ríbezle ( lyofilizované )

 • 0,79 €
 • váha: 10 g

Tiež ste ich ako deti zobali z kríku na záhrade? Ich nezabudnuteľnú kyslastú chuť a krásnu červenú farbu si vybaví snáď každý. Hrsť guľôčok v mixe poteší malých aj veľkých, za tým si stojíme! :)

Zloženie: lyofilizované červené ríbezle

Viac informácií Menej informácií

Default image

Broskyňa (lyofilizovaná)

 • 0,89 €
 • váha: 10 g

Broskyňa je v niektorých kultúrach symbolom dlhovekosti a ženstva, v Číne bola dokonca pokrmom nesmrteľných. Nesmrteľnosť Vám sľúbiť nemôžeme, extrémne chrumkavý, voňavý a sladký zážitok áno!

Zloženie: lyofilizovaná broskyňa

Viac informácií Menej informácií

Default image

Physalis (lyofilizovaný)

 • 1,09 €
 • váha: 10 g

Physalisu sa hovorí mochyňa alebo ešte ľudovejšie židovská čerešňa. Multietnický hlavolam zavŕši fakt, že je to zelenina a chutí náramne aj sušená mrazom.

Zloženie: lyofilizovaný physalis

Viac informácií Menej informácií

Default image

Granátové jablko (lyofilizované)

 • 1,29 €
 • váha: 15 g

Odistili sme granátové jabĺčko, čakajte farebnú explóziu chuti! Táto sladká a osviežujúca bomba stelesňuje všetky prednosti mrazom sušeného ovocia - chrumká, zachováva vitamíny, chuť a farbu a v každej 15 g dávke nájdete obsah jedného a pol granátového jabĺčka. Odporúčame do müsli, kaší alebo len tak samé. 

Zloženie: lyofilizované granátové jablko

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čerešne (lyofilizované)

 • 0,99 €
 • váha: 15 g

Čerešne, nielen pod blúzkou, ale najmä tie na torte môžu byť aj mrazom šoknuté, chrumkavé, zvádzajúce k nakusnutiu a proste také, aké ich príroda stvorila v spolupráci s nami.

Zloženie: lyofilizované čerešne

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pomaranč (lyofilizovaný)

 • 0,69 €
 • váha: 10 g

Poznáte to, kúpite si pomarančový džús a po čerstvej chuti ani chýru, ani slychu. Tak to ešte nepoznáte nás, my to máme presne naopak.. sviežosti plno, kôra vonia, no a džús sa nekoná.

Zloženie: lyofilizovaná dužina a crunchy

Viac informácií Menej informácií

Sušené ovocie

Default image

Brusnice

 • 0,79 €
 • váha: 40 g

Brusnice zbierali na juhoamerických vŕškoch už tamojší Indiáni, aby ich potom mohli sušiť a (vy)užívať pre ich širokospektrálne liečivé účinky. Či ich miešali do müsli, to nevieme, ale Vy túto vzácnu možnosť máte.

Zloženie: klikva (klikva "brusinka kanadská" 65 %, cukor, slnečnicový olej)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Goji

 • 0,79 €
 • váha: 35 g

Kustovnica čínska, internacionálne goji, býva označovaná za najhodnotnejšie ovocie planéty vďaka svojej výživovej hodnote, okrem iného obsahuje 11 minerálov, 18 aminokyselín, 6 základných vitamínov a antioxidantov, ktoré údajne spomaľujú starnutie. Keď Vám budeme o 60 rokov miešať Vašu obľúbenú zmes s goji, snáď nám dáte za pravdu.

Zloženie: goji (plody Kustovnice čínskej)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Jablko sušené

 • 0,63 €
 • váha: 40 g

Viete, čo bolo prvotným hriechom ľudského pokolenia? Odtrhnutie jablka zo stromu.. my hrešíme za Vás, vychutnať si jeho sušenú podobu totiž hriechom už nie je. A pozor, pre zmenu opäť chrumkavé krížalky ako od babičky!

Zloženie: jablko sušené (jablko)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Banán (medový)

 • 0,49 €
 • váha: 45 g

Na banány sa už nemusí čakať v rade, naopak, oni čakajú na to, ako si ich pridáte do Vášho mixu. Inak vedeli ste, že sú štvrtou celosvetovo najkonzumovanejšou plodinou a že zmienených bolo už 300 druhov? Tentokrát nemusíte riešiť, či začnete od stopky alebo..

Zloženie: medový banán (banán 70 %, cukor 17 %, kokosový olej, med 2 %, banánová aróma)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Rakytník

 • 1,49 €
 • váha: 30 g

Osviežujúca chuť plodu, ktorému se tiež vraví oranžový poklad alebo vitamínová bomba, si zamilujete  :-) Tento krík s oranžovými plodmi je viac než právom nazývaný „citrónovník severu“, pretože obsahuje až 200x vyššie množstvo vitamínu C než citrón. Ďalej obsahuje beta karotén, vitamíny D, F, K, železo, mangan a bór.

TIP: Odporúčame ochutnať aj náš hotový mix s rakytníkom. Müsli na imunitu. 

Zloženie: rakytník (rakytník rešetliakový 93%, koncentrát z jablčného džúsu 7%)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Hrozienka

 • 0,39 €
 • váha: 60 g

Radi si posedíte pri poháriku vína, ale jeho tuhú formu poctivo separujete od zvyšku müsli? Ak ale nepatríte do početnej skupiny chronických vyberačov, pokojne si nalejte čistého! Teda nasypte..

Zloženie: hrozienka ( sušené hrozienka 99,5 %, slnečnicový olej)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Moruša

 • 0,79 €
 • váha: 30 g

Vedeli ste, že táto rastlina dokáže strieľať peľ? Rýchlosťou až 500 km/h! Museli sme ju zaistiť a odkedy vyšetrovanie ukázalo, že táto zbraň je lahodne sladká, bol tento zločin moruši odpustený.

Zloženie: sušená moruša

Viac informácií Menej informácií

Default image

Papája

 • 1,09 €
 • váha: 50 g

Španieli okrem oficiálneho pomenovania papaya používajú aj prezývku fruta bomba... Je treba prekladať? Isto nie, treba len prisypať do tubusu..

Zloženie: sušená papája

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mango

 • 1,29 €
 • váha: 50 g

V juhovýchodnej Ázii boli nájdené fosílie manga staré až 30 miliónov rokov. To naše sa sušilo síce kratšie, ale o to viac si zachovalo zo svojej lahodnej exoticky - tropickej chuti.

Zloženie: sušené mango

Viac informácií Menej informácií

Default image

Višne

 • 1,29 €
 • váha: 45 g

Sú čerešne málo červené? Rajcovné? Vášnivé? V takom prípade gurmán zvolí višne.. lebo lepší už je naozaj len sex..

Zloženie: sušené višne

Viac informácií Menej informácií

Default image

Melón žltý (Cantaloupe)

 • 1,09 €
 • váha: 50 g

Cukrový melón, Kantalup alebo tiež žltý melón. Poznáme ho všetci, ale každý inak, ibaže by ho niekto eště nepoznal. Taliani ho jedia s parmskou šunkou, my jednoducho s vločkami. A tiež to chutí luxusne!

Zloženie: sušený melón žltý

Viac informácií Menej informácií

Default image

Figy

 • 0,79 €
 • váha: 50 g

Ďakujeme včielke figovej, ktorá má, rovnako ako my, vzťah k týmto plodom figovníka, i keď ona zrejme o niečo hlbší – opeľuje ho. Nám bude k prežitku stačiť sladká chuť a malé množstvo drogy atrachinonu v nej obsiahnuté. Zabudnite však na figové zlepence, aké nosil Mikuláš.

Zloženie: sušené figy

Viac informácií Menej informácií

Default image

Marhuľa

 • 0,79 €
 • váha: 50 g

Z Číny sa dokotúľala až k nám.. Minimálne jej kôstka. Vám ale ponúkame iba jej sušenú dužinu - aj to je pecka!

Zloženie: sušená marhuľa (marhuľa 97 %, rýžová múka 3 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Datle

 • 0,49 €
 • váha: 50 g

Píše sa o nich v Biblii, Koráne, a ako sami vidíte, i na našich stránkach. Arabské kultúry ich považujú za afrodiziakálne, beduíni si ich brávali na púte pre ich nízky obsah vody. Vy si ich na cesty brať nemusíte, dokonca ani do spálne - vychutnať si ich môžete aj v kľude pri raňajkách.. a potom..?

Zloženie: sušené datle (sušené datle 98%, ryžová múka)

Viac informácií Menej informácií

Orechy

Default image

Mandle plátky

 • 0,89 €
 • váha: 40 g

Mandle sú semená stromu z čeľade ružovité a zaraďujú sa prekvapivo medzi ovocie – ich príbuznými sú čerešne či broskyne. Zorganizujte vo Vašom tubuse malé rodinné stretnutie a pridajte si do neho tieto plátky jemné ako lupienky ruže.

Zloženie: mandle plátky

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kokosové lupienky

 • 0,49 €
 • váha: 30 g

Môže sa zmes zrniek tváriť ako tropické müsli bez porcie kokosových lupienkov? Rovnako ako vy, aj my si müslíme, že nemôže. Preto by ste ich nemali vynechať. S mliekom totiž potom chutí také müsli viac ako dobre!

Zloženie: kokosové lupienky

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kešu

 • 0,99 €
 • váha: 45 g

Profi botanikom známy ako ľadvinovník – 12 metrov vysoký strom, ktorý od ôsmeho roku plodí kešu jablká v tvare prevrátenej hrušky.. toľko teória, v praxi nemusíte čakať 8 rokov, aby ste sa stali profi vyjedačmi týchto jadier. My sme čakali, vy môžete mixovať.

Zloženie: kešu

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pistácie

 • 1,49 €
 • váha: 35 g

Zjete ich na posedenie, hoci pri každej riskujete zlomený necht? Nedivíme sa, sú výborné, a preto ich u nás dostanete do müsli už olúpané a samozrejme – bez soli!

Zloženie: pistácie

Viac informácií Menej informácií

Default image

Makadamové orechy

 • 1,89 €
 • váha: 45 g

Nekorunovaný kráľ orechov. Kráľovská je ich lahodná, podmanivá chuť a jemnosť spolu so zachrumkaním, ktoré žiadny iný orech nedokáže. Skúste raz primiešať a získajú výsostné postavenie vo Vašom tubuse.

Zloženie: makadamové orechy

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pekanové orechy

 • 1,49 €
 • váha: 45 g

Ak Vám niekedy Indián povie, že ste PEKAN, majte sa radšej na pozore.. znamená to, že „Vás bude treba rozbiť kameňom“ rovnako, ako otvárali tieto chutné orechy.

Zloženie: pekanové orechy

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pražené lieskové orechy

 • 1,49 €
 • váha: 50 g

Náš obľúbený pražan z pece pod lieskou. Vychutnajte si praženú variantu lieskových orieškov aj vo vašom mixe, garantujeme, že nabudúce ich tam prisypete ešte viac.

Zloženie: pražená jadierká lieskových orechov

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mandle celé

 • 0,90 €
 • váha: 45 g

Mandľa bola domestikovaná už v dobe bronzovej a patrí medzi najstaršie suché plody. Tie naše sú v novom miléniu vycvičené skákať do tubusov, stačí zaveliť!

Zloženie: mandle celé

Viac informácií Menej informácií

Default image

Lieskové orechy

 • 1,09 €
 • váha: 50 g

Snáď žiadny iný orech nemá v dejinách okolo seba toľko symboliky a legiend ako lieskovec. Nám z histórie stačí spomienka na detstvo, kedy čokoláda s celými veľkými orieškami bola symbolom siedmeho neba v maškrtení.

Zloženie: lieskové orechy

Viac informácií Menej informácií

Default image

Para orechy

 • 1,59 €
 • váha: 45 g

Uistite sa na vlastné oči o efekte para orechov.. že neviete, o čo ide? Keď zatrasiete zmesou orechov, para budú tie, ktoré vždy zostanú na vrchu. Ide o fyzikálne zdokumentovaný jav, nemusíte sa obávať aktov X vo Vašom tubuse.

Zloženie: para orechy

Viac informácií Menej informácií

Default image

Píniové orechy

 • 1,59 €
 • váha: 30 g

Ako semená samorastu ich dodnes musia zbierať poriadny vymakaní chlapi na skaliskách a útesoch, kde sa pred nimi snažia ukryť v šuškách borových. Napriek tomu je to jeden z najjemnejších orechov plný stopových prvkov. Ale opatrne s nimi, vo väčšom množstve spôsobujú horkosť.

Zloženie: píniové orechy(lúpané semená borovice)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Vlašské orechy

 • 0,89 €
 • váha: 40 g

Pestovali sa už v neolite alebo v známych Semiramidiných visutých záhradách, ktorá dobre vedela o účinkoch ich „zdravých tukov“ omega 3-mastných kyselín alebo o tom, ako skvelo chutia v müsli..


Zloženie: jádra vlašských orechov

Viac informácií Menej informácií

Default image

Pražené arašidy

 • 0,49 €
 • váha: 50 g

Niekto to rád pražené a nesolené. Presne také sú naše chrumkavé arašidy, ktoré sa nechajú radi pozvať do vášho mixu. Odporúčame!

Zloženie: pražené arašidy

Viac informácií Menej informácií

Čoko & spol.

Default image

Čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom

 • 1,69 €
 • váha: 50 g

Nazbierajte si do tubusu čučoriedky v horkej čokoláde. Na Mixit rastú navyše poprášené jahodovým prachom. Kombináciu mrazom sušeného ovocia  a lahodnej horkej čokolády s podielom kakaa najmenej 49 % si vo svojich mixoch zamilujete.

Zloženie: čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 85 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko), lyofilizované ovocie (čučoriedky 11 %, jahodový prach 4 %); V horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 49 %)

Výrobok môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov, sezamu a sóje.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoláda s karamelom

 • 1,59 €
 • váha: 50 g

O ňu bude mela, dobrá je ako karamela! Spojili sme bielu belgickú čokoládu s karamelom a vznikla vynikajúca dobrota, ktorá sa na jazyku sladko rozplynie a pripomenie lahodnú chuť karameliek.

Zloženie: čokoláda s karamelom (kakaové maslo, cukor, plnotučné sušené mlieko, mliečny cukor, srvátka v prášku, odtučnené sušené mlieko, karamelizovaný cukor, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma, soľ); v čokoláde obsah kakaovej sušiny 31,9 %)

Výrobok môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čierne ríbezle v mliečnej čokoláde

 • 1,14 €
 • váha: 50 g

Čokoholici, čítajte na vlastnú zodpovednosť! Tak dlho sme experimentovali, až vznikla nová čokoládová droga s ríbezľami. Čaká vás zamatovo mliečny zážitok z mliečnej čokolády, ktorý predpovedá chuťovú explóziu osviežujúcich mrazom sušených čiernych ríbezlí. Zážitok z chrupnutia je tak intenzívny, že nebudete chcieť prestať. Teraz sa už len rozhodnúť, či  rozhryznúť alebo rozpustiť na jazyku? :)

Zloženie: čierne ríbezle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 84 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), lyofilizovaná čierna ríbezľa 14 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med; v mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 30 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Lieskové oriešky v čokopoleve

 • 0,99 €
 • váha: 50 g

Sú veľké, ba priam bombastické. Budete sa prehrabávať vo Vašom mixe len preto, aby ste sa k nim dostali.

Zloženie: lieskove oriešky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodne vanilkové aróma), pražené lieskové orechy 29 %, leštiaca zmes: arabská guma; cukor, med; v mliečnej čokoláde obsah kakaové sušiny najmenej 30 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Corn flakes v bielej čokoláde

 • 0,69 €
 • váha: 50 g

Ako môžete vidieť, kukuričné lupienky máme naozaj radi. A obzvlášť nám radosť urobili corn flakes na 101. spôsob - totiž v poleve z bielej čokolády.

Zloženie: corn flakes v bielej čokoláde (biela čokoláda 56 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, sušená smotana, slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma), kukuričné lupienky 42 % (kukuričná krupica, cukor, soľ s jódom, jačmenný sladový výťažok, uhličitan vápenatý), med, arabská guma)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoládové hobliny horké

 • 1,11 €
 • váha: 50 g

Vybrané čokoládové produkty išli kvôli letným teplotám do chládku. Vrátia sa opäť po ochladení, kvalita doručenej objednávky je na prvom mieste.

Zabudnite na klasické tabuľky čokolády z hypermarketov, táto čokoláda Vám okrem uspokojenia maškrtného jazýčka naviac privodí aj gurmánsky zážitok. Ste pripravený na tú zmyselnú horkosť?

Zloženie: čokoládové hobliny horké (cukor, kakaová hmota 44 %, kakaové maslo 6 %, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma; v horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 48 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Mandle v mliečnej čokoláde

 • 1,09 €
 • váha: 50 g

Milujete mandle a čokoládu? Dvakrát hurá! Máme pre vás mandle v mliečnej čokoláde. Korunujte váš mix touto dobrotou. Teraz už sa len rozhodnúť - lahodnú čokoládu rozpustiť na jazyku alebo rovno chrumkať? :)

Zloženie: mandle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 79 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), pražené mandle 20 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med; V mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny nejmenej 30 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Corn flakes v čokopoleve

 • 0,69 €
 • váha: 50 g

Ako môžete vidieť, kukuričné lupienky máme naozaj radi. A obzvlášť nám radosť urobili corn flakes na 101. spôsob - totiž v poleve z mliečnej čokolády.

Zloženie: kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 56 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: lecitín; prírodná vanilková aróma), kukuričné lupienky 42 % (kukuričná krupica, cukor, jedlá soľ, jačmenný sladový výťažok, farbivo: uhličitany vápenaté), leštiaca látka: arabská guma; cukor, med)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoládové hobliny biele

 • 1,11 €
 • váha: 50 g

Ak Vám chutí škrupinka nemenovaného vajíčka s prekvapením, hračku odteraz už oželiete. Ďalej už netreba opakovať, ale ochutnať opäť prvoligovú čokoládu z najpovolanejšej krajiny – Belgicka

Zloženie: čokoládové hobliny biele (cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo 23,5 %, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kakaové vankúšiky - bez lepku

 • 0,54 €
 • váha: 35 g

Rafinovanosť, ktorú si obľúbili nielen deti. Najskôr chrumkanie, potom trocha čokolády. Teraz navyše bez lepku.

Zloženie: kakaové vankúšiky (extrudát (kukuričná múka, ryžová múka, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, laktóza, jedlá soľ), náplň s čokoládovou príchuťou 30 % (cukor, rastlinné tuky (olej z máslovníka), sušená srvátka, kakaová hmota 5 %, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 4,6 %, zemiakový škrob, sušené odstredené mlieko, emulgátor: slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma))

Viac informácií Menej informácií

Default image

Škorica

 • 0,29 €
 • váha: 2 g

Nezaobišla sa bez nej žiadna z pradávnych civilizácií. Možno sa nezaobídete ani vy. Každý mix premení v aromaterapiu.

Zloženie: strúhaná škoricová kôra

Viac informácií Menej informácií

Default image

Proteínová čokoláda

 • 1,19 €
 • váha: 50 g

Chcete si pochutnať na kvalitnej horkej čokoláde so zníženým obsahom cukru a navyše doplniť proteíny? Potom do svojho mixu prihoďte našu novú proteínovú čokoládu s obsahom kakaovej sušiny najmenej 58 % a instantným srvátkovým proteínovým koncentrátom.  

Zloženie: proteínová čokoláda (kakaová hmota, micelárny kazeín 30 %, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín; v horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 58 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kávové bôby v čokopoleve

 • 0,99 €
 • váha: 50 g

Ak sa nebojíte pridať nielen pár kalórií, ale i nutnú dávku energie svojmu telu a zároveň hľadáte niečo vskutku exkluzívne, nedá sa inak len odporučiť Vám túto výnimočnosť. Zatiaľ nikto nezostal pri jednej..

Zloženie: kávové zrná v horkej čokoláde (horká čokoláda 85 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), pražená kávová zrna 14 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med; v horkej čokoláde obsah kakaové sušiny nejmenej 49 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoládové hobliny mliečne

 • 1,11 €
 • váha: 50 g

Čokoláda, ako je známe, spôsobuje ľahkú psychickú závislosť. Naše hobliny stružlikané priamo v Belgicku, môžu privodiť ťažkú psychickú až ľahkú fyzickú závislosť.. a potom už nie je cesty späť. Varovali sme Vás...pre prípad, že do toho spadnete..

Zloženie: čokoládové hobliny mliečne (cukor, kakaové maslo 15 %, kakaová hmota 15 %, sušené plnotučné mlieko, sušené odtučnené mlieko, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čoko crispies - Slaný karamel

 • 1,19 €
 • váha: 50 g

Slaný karamel dobýva chuťové bunky Slovenska rýchlosťou prasknutia. Aj Mixit podľahol podmanivej kombinácii sladkej karamelovej čokolády so štipkou soli. Nanovo môžte vlastné mixy obohatiť o malé čoko crispies s veľkou chuťou. Garantujeme, že nabudúce ich primixujete ešte viac. :-) 

Zloženie: chrumky so slaným karamelom (biela čokoláda s karamelom 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, karamelový prášok s mliečnym tukom (sušené mlieko, sušená srvátka, cukor, mliečny tuk, prírodná vanilková aróma), karamelizovaný cukor, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; soľ), pšeničné gulôčky 28 % (pšeničná múka 79,4 %, cukor 19,9 %, kakao so zníženým obsahom tuku 0,2 %, soľ 0,5 %), soľ 1 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Čokoládové hobliny "Ruby"

 • 1,65 €
 • váha: 50 g

Teraz v ponuke ružová čokoláda vo forme hobliniek! Objavte náramne sviežu ovocnú chuť ružovej čokolády, ktorá bude ružovým šperkom vo vašom mixe! Ružová čokoláda je vyrobená z rubínového kakaového bôbu, bez pridaných farbív a ovocných príchutí. 

Zloženie: čokoláda Ruby (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; prírodná vanilková aróma); v čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 41,8 %

Výrobok môže obsahovať stopy lepku, škrupinových plodov, arašidov.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Veľ-koko-nočné vajíčka

 • 1,49 €
 • váha: 50 g

Sezónna limitovaná kolekcia. Mixit sliepočky pre Veľkú noc zniesli tie najlahodnejšie čokoládové vajíčka s chrumkavou mandľou vo vnútri. Mandličky sme obalili v bielej čokoláde s lyofilizovanými čučoriedkami, kokosom, slaným karamelom, ružovou čokoládou Ruby alebo čajom matcha! Bez umelých farbív a palmového oleja. Veľká noc je pripravená na šibačov! :-)

Chcete rovno plný tubus vajíčok? Naplňte si 550 g do tubusu. Alebo zvoľte menšiu variantu 240 gktorú sme pre vás predmixovali.

TIP: Pozrite si celú Veľ-koko-nočnú kolekciu.

Zloženie: mandle v čokoláde (biela čokoláda 58 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, sušená smotana, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma), jadrá mandlí pražené 27 %, mliečna čokoláda 13 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma), biela čokoláda s karamelom 12 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, karamelový prášok s mliečnym tukom (sušené mlieko, sušená srvátka, cukor, mliečny tuk, prírodná vanilková aróma), karamelizovaný cukor 1,5 %, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny a sójový lecitín; soľ), Ruby čokoláda 7 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, sójový lecitín, kyselina: kyselina citrónová; prírodná vanilková aróma), kokos strúhaný 1 %, mleté listy zeleného čaju 1 %, leštiaca zmes (leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), prášok z mrazom sušených čučoriedok 1 %, maltodextrín, cukor, soľ). V mliečnej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 30 %, v Ruby čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 40 %. Mandle v čokoláde sú v rôznom pomere.

Môže obsahovať stopy lepku, iných škrupinových plodov, arašidov a sezamu. Môže obsahovať časti škrupín.

Viac informácií Menej informácií

Default image

Zázvor

 • 0,39 €
 • váha: 15 g

Že sme sa zbláznili? Dávať zázvor do müsli? Ale áno, blázni sme a zvlášť bláznivo si ulietavame na jeho rafinovanosti. Je afrodiziakálny a v spojení s našimi cereáliami môžete očakávať menší chuťový (a mierne štipľavý) orgazmus..

Zloženie: sušený zázvor (sušený zázvor 100 %)

Viac informácií Menej informácií

Default image

100 % kakaové bôby drvené

 • 0,99 €
 • váha: 35 g

Stále ste si nevybrali z nášho čokoládového programu? Potom máte vážnu diagnózu. Našťastie máme na ňu uspokojovadlo – drvené 100 % kakaové bôby. Čokoláda vo svojej panenskej podobe. Pripravte sa na zážitok!

Zloženie: 100% kakaové bôby (drvené)

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kokosový cukor

 • 0,59 €
 • váha: 20 g

Exkluzívny karamelový nádych cukru z kokosových plodov vykúzli zaručený úsmev na tvári nielen diabetikom. Skutočný luxus pre chuťové bunky .

Zloženie: kokosový cukor

Viac informácií Menej informácií

Default image

Kakaové guličky

 • 0,39 €
 • váha: 20 g

Viete, čo dodá kakaový nádych Vášmu müsli? Sú to guličky, pri ktorých lovení v miske si občas spomeniete na zajaca.. ale tie naše s ním nemajú nič.

Zloženie: kakaové extrudované guličky (výrobky z obilovín 55, 5% (kukuričná krupica, pšeničná múka), cukor, glukóza, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 7,1 %, sušené odtučnené mlieko, uhličitany vápenaté; slnečnicový olej, jedlá soľ, emulgátor: lecitíny; aróma)

Viac informácií Menej informácií

tube ico

Pomenujte si mix rename-mix-ico

Celková cena:
0,00 € / 0 g
(0,00 €/100 g)

Nutričné hodnoty

na 100 g :
Energia :0,0 kJ / 0 kcal
Tuky:0 g
Nasýtené tuky:0 g
Sacharidy:0 g
Cukry:0 g
Vláknina:0 g
Bielkoviny:0 g
Soľ:0 mg

Podiel prísad

0.0%základu
0.0%prísad
0.0%rozšírenia základu
0.0%ovocia
0.0%orechov
0.0%niečoho naviac
0 Košík Hore