Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Veľká noc plná chutí a farieb: Tip na originálnu veľkonočnú výslužku

Zdroj: hashtag.zoznam.sk 25. 3.


Ak radi maškrtíte alebo hľadáte sladkú pozornosť pre šibačov a kúpačov, máme pre vás zopár tipov. Prípravu veľkonočnej nádielky zverte sliepočkám z Mixitu. Tento rok vysedeli hneď šesť druhov sladkých veľkonočných vajíčok, teda mandlí v čokoláde. Vajíčka hrajú jarnými farbami a každé jedno má jedinečnú prírodnú chuť. A, ako je už v Mixite zvykom, neobsahujú žiadne umelé farbivá ani palmový olej. Vajíčka sú zelené po čaji matcha, fialové po čučoriedkach a ružové po jedinečnej Ruby čokoláde z ružového kakaového bôbu. Nechýba ani hnedé vajíčko s mliečnou čokoládou či biele s kokosom a bielou čokoládou. A všetko to korunujú krémové vajíčka so slaným karamelom , ktoré sú celoročným Mixit bestsellerom!

Veľkonočné čokoládové vajíčka je možné zakúpiť v samostatnom balení a podarovať ako originálnu veľkonočnú výslužku. Rozkotúľali sa však aj do ďalších dobrôt z veľkonočnej kolekcie od Mixit. Ako pozornosť pre šibačov a kúpačov sa rozhodne hodí aj Veľ-koko-nočná nádielka , v ktorej sú vajíčka doplnené orechmi a sušeným ovocím.

Každé ráno môže byť veľkonočné

Čokoládové Mixit Vajíčka sa zakotúľali aj do raňajkovej misky! Vzniklo tak chrumkavé veľkonočné müsli . Zalejte mliekom alebo jogurtom čokoládové vajíčka spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami, plátkami mandlí a cereálnym základom. Oslaďte si ráno a dodajte telu potrebnú energiu do celého dňa.

Sviatočná chuť do vrecka, aj tak by sme mohli nazvať ďalšiu dobrotu z veľkonočnej kolekcie Mixitu. Ak ráno nestíhate, vezmite aspoň rýchlu desiatu v podobe veľkonočnej müsli tyčinky Mixitky , je plná brusníc, pistácií, mandlí, Ruby čokolády z ružového kakaového bôbu a čokoládových chrumiek.

Mixit nezostáva svojmu názvu nič dlžný, do balenia si môžete veľkonočné tyčinky nakombinovať aj s inými príchuťami. Mixovať môžete aj veľkonočné vajíčka a vytvoriť tak vlastnú veľkonočnú nádielku! Fantázie sa medze nekladú.

A najlepšie prichádza nakoniec. Ste maximalista a chcete to najväčšie a najlepšie? Jednoznačne odporúčame výber veľkonočných hitov v jednej sade s krásnou miskou . Okrem Veľkonočného mixu a balenia vajíčok v nej nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky.

0 Košík Hore