Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Veľká noc plná chutí a farieb! Tip na originálnu veľ-koko-nočnú Mixit výslužku

Zdroj: lexikon.sk 21. 3.


Ak radi maškrtíte alebo hľadáte – je naozaj najvyšší čas – sladkú pozornosť pre šibačov a kúpačov, máme pre vás zopár originálnych tipov na Mixit výslužku. Prípravu zverte sliepočkám z Mixitu. Tento rok vysedeli hneď šesť druhov sladkých veľ-koko-nočných vajíčok, presnejšie mandlí v čokoláde. Vajíčka hrajú jarnými farbami a každé jedno má jedinečnú prírodnú chuť. A – ako je už v Mixite zvykom – neobsahujú žiadne umelé farbivá ani palmový olej.

Vajíčka sú zelené po čaji matcha, fialové po čučoriedkach a ružové po jedinečnej Ruby čokoláde z ružového kakaového bôbu. Nechýba ani hnedé vajíčko s mliečnou čokoládou či biele s kokosom a bielou čokoládou. A všetko to korunujú krémové vajíčka so slaným karamelom, ktoré sú celoročným bestsellerom!

Ako sa k nim dostať?
Veľkonočné čokoládové vajíčka je možné zakúpiť v samostatnom balení a podarovať ako originálnu veľkonočnú výslužku. Rozkotúľali sa však aj do ďalších dobrôt z veľkonočnej kolekcie Mixit. Ako pozornosť pre šibačov a kúpačov sa rozhodne hodí aj Veľ-koko-nočná nádielka, v ktorej sú vajíčka doplnené orechmi a sušeným ovocím.

Každé ráno môže byť veľkonočné
Čo-koko-ládové Mixit Vajíčka sa zakotúľali aj do raňajkovej misky! Vzniklo tak chrumkavé veľkonočné müsli. Zalejte mliekom alebo jogurtom čokoládové vajíčka spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami, plátkami mandlí a cereálnym základom. Oslaďte si ráno a dodajte telu potrebnú energiu do celého dňa.

Sviatočná chuť aj do vrecka
Aj tak by sme mohli nazvať ďalšiu dobrotu z veľ-koko-nočnej kolekcie Mixitu. Ak ráno nestíhate, vezmite aspoň rýchlu desiatu v podobe veľ-koko-nočnej müsli tyčinky Mixitky, je plná brusníc, pistácií, mandlí, Ruby čokolády z ružového kakaového bôbu a čokoládových chrumiek.

Mixit nezostáva svojmu názvu nič dlžný a do balenia si môžete veľkonočné tyčinky nakombinovať aj s inými príchuťami. Mixovať môžete aj veľkonočné vajíčka a vytvoriť tak vlastnú veľkonočnú nádielku! Fantázii sa medze nekladú.
A najlepšie prichádza nakoniec. Ste maximalista a chcete pre svojich šibačov tú najväčšiu a najlepšiu Mixit výslužku? Jednoznačne odporúčame výber veľkonočných hitov v jednej sade s krásnou miskou. Okrem Veľ-koko-nočného mixu a balenia vajíčok v nej nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky.

Viac na: www.mixit.sk

0 Košík Hore