Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Tip na zamilovaný darček. Valentínske dobroty od Mixit

Zdroj: woman.sk 28. 1.


Produkty z valentínskej kolekcie Mixitu majú už tradične skvostný obal a ešte lepší obsah. Tohtoročný valentínsky mix nie je výnimkou. Druhý valentínsky špeciál je potom ideálny darček napríklad ak si nie ste istí, či Valentína oslavujete. Jedná sa totiž o dobrotu, ktorou môžete potešiť partnera alebo partnerku kedykoľvek.

Pretože láska prechádza žalúdkom, tak teoreticky môžete zvoliť ako valentínsky darček čokoľvek z ponuky Mixitu. Ak sa ale chcete blysnúť ako naozajstný romantik, potom odporúčame siahnuť po limitovaných produktoch z valentínskej kolekcie.

Tip na zamilovaný darček, Elixír (z) lásky

Predstavujeme vám Mix müsli s čokoládou Ruby z ružových kakaových bôbov, obsahuje tiež ružové (no dobre, skôr červené, ale s trochou fantázie…) chrumkavé lyofilizované jahody a maliny. Všetko dopĺňa špecialita od Mixit, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, plátky mandlí a afrodiziakálna guarana. To je obsah valentínskeho mixu.

A k tomu si predstavte, že ho dostanete v tom najromantickejšom tubuse, ktorý je plný zamilovaných motívov, pritom bez hlúpych klišé. Skrátka darček pre tých, ktorí nechcú Valentína úplne prejsť, ale na diamanty to nevidia. Aj keď teda taký zásnubný prsteň v rannom müsli… Nevieme, či to tu už niekedy nebolo, ale rozhodne to ešte nie je okukaná žiadosť o ruku ako v šampanskom alebo v torte. Tam ho čakáte vždycky, no nie? 

Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Vo valentínskej ponuke Mixit.sk sa prvýkrát objaví úplná novinka – mandle v jogurte obalené v prachu z lyoflilizovaných (teda mrazom sušených) jahôd . Ak teda hľadáte drobný darček, ktorým dáte najavo, že ste si spomenuli, tak je toto sladké zobanie ideálna voľba. A mimochodom, hodí sa aj ako darček len tak a kedykoľvek. To pre prípad, keby ste neoslavovali Valentína. Tento darček totiž poteší milovníkov sladkého nielen 14. februára pokojne aj 27. januára alebo napríklad 16. apríla. To je len malá ochutnávka hlavných valentínskych lákadiel z tohtoročnej kolekcie Mixit.sk. Okrem nich na špeciálnej stránke www.mixit.sk/valentin kompletnú valentínsku ponuku.

0 Košík Hore