Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Romantika s Mixit

Zdroj: vlasyvizaz.sk 2. 2.


Aj tohtoročná valentínska ponuka Mixitu má vycibrený obal a ešte lepší obsah. Na romantickom tubuse láska maľuje na oblohu tie najkrajšie výhľady, vo vnútri to svätý Valentín hrá na chuť (a afrodiziaká). Druhý valentínsky špeciál je potom ideálny darček napríklad ak si nie ste istí, či sviatok zamilovaných oslavujete. Je to totiž jednoducho lahôdka, ktorú môžete rozmaznávať partnera alebo partnerku pokojne po celý rok.

Pretože láska prechádza žalúdkom, tak teoreticky môžete zvoliť ako valentínsky darček čokoľvek z ponuky Mixitu. Ak sa ale chcete blysnúť ako naozajstný romantik, potom odporúčame siahnuť po valentínskych špeciáloch.

Elixír (z) lásky

Mix müsli, prírodná ružová čokoláda Ruby z ružových kakaových bôbov, ružové (no dobre, skôr červené, ale s trochou fantázie …) chrumkavé lyofilizované jahody a maliny, Mixit špecialita čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, plátkami mandlí a afrodiziakálnou guaranou. To je obsah valentínskeho mixu.

A k tomu si predstavte, že ho dostanete v tom najromantickejšom tubuse, ktorý je plný zamilovaných motívov, pritom bez hlúpych klišé. Skrátka darček pre tých, ktorí nechcú Valentína úplne prejsť, ale na diamanty to nevidia. Aj keď teda taký zásnubný prsteň v rannom müsli … Nevieme, či to tu už niekedy nebolo, ale rozhodne to ešte nie je okukaná žiadosť o ruku ako v šampanskom alebo v torte. Tam ho čakáte vždycky, nie?

Elixír (z) lásky, 9,09 €, 580 g. Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, čokoláda Ruby, plátky jadier mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany

Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Vo valentínskej ponuke Mixit.sk sa prvýkrát objaví nový produkt – mandle v jogurte obalené v prachu z lyoflilizovaných jahôd. Ak teda hľadáte drobný darček, ktorým dáte najavo, že ste si spomenuli, tak je toto sladké zobanie ideálna voľba. A mimochodom, hodí sa aj ako darček len tak a kedykoľvek. To pre prípad, keby ste neoslavovali Valentína. Tento darček totiž poteší milovníkov sladkého nielen 14. februára pokojne aj 27. januára alebo napríklad 16. apríla.

Mandle v jogurte s jahodovým prachom, 7,49 €, 240 g

0 Košík Hore