Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Originálna veľkonočná výslužka: Čokoládové vajíčka šesťkrát inak

Zdroj: woman.sk 18. 3.


Ste verní tradíciám a hľadáte chutnú a jedinečnú veľkonočnú výslužku? Alebo proste len radi maškrtíte a sviatky jari považujete za dobrú zámienku na ochutnanie niečoho špeciálneho? Niečo tu pre vás máme. Nechajte na jazyku rozplynúť úžasnú chuť čokolády v šiestich príchutiach! Predstavujeme bohatú veľkonočnú kolekciu plnú farebných čokoládových vajíčok od Mixit.

Výslužka pre šibačov a kúpačov

O sliepočky sa v Mixite starajú s takou láskou, že znášajú sladké veľkonočné vajíčka. Tohtoročná úroda je skutočne bohatá. Vajíčka, čiže mandle v čokoláde, sú hneď v šiestich rôznych farbách. A čo farba, to samozrejme čisto prírodná príchuť bez umelých farbív. Zelené po čaji matcha, fialové po čučoriedkach, ružové obsahujú jedinečnú Ruby čokoládu z ružového kakaového bôbu. Nájdete medzi nimi aj hnedú čokoládovú klasiku či biele vajíčka s kokosom a bielou čokoládou. A všetko to korunujú krémové vajíčka so slaným karamelom , Mixit hit posledného roku, ktorý je možné kúpiť aj v samostatnom balení.

Rovnako tak môžete kúpiť aj samostatné balenie Veľkonočných vajíčok . Môžete tak farebne rozveseliť veľkonočný stôl alebo nimi obdariť šibačov a kúpačov. Podobne ako veľkonočnou nádielkou . Je to tradične obľúbená Mixit zmes plná farebných čokoládových vajíčok, ktoré sú doplnené banánom v mede a para, lieskovými a kešu orechmi. Čo dodať, dobrota za dobrotou.

Každé ráno môže chutiť veľkonočne

Vajíčka sa zakotúľali aj do raňajkovej misky! V tohtoročnej veľkonočnej zostave nájdete aj chrumkavý Veľkonočný mix müsli . Prírodne maľované vajíčka spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami a plátkami mandlí osladia každé nielen jarné raňajky.

Rána sú časovo náročné a nestíhate? Vo veľkonočnej ponuke Mixitu nájdete aj rýchlu desiatu, ktorú len hodíte do vrecka, Hovoríme o veľkonočných tyčinkách, takzvaných Mixitkách . Sú plné brusníc, pistácií, mandlí, Ruby čokolády z ružového kakaového bôbu a čokoládových chrumiek.

Mixit nezostáva svojmu názvu nič dlžný, balenie tyčiniek si môžete namixovať podľa chuti a ochutnať tak veľkonočnú edíciu aj ďalšie príchute. A na Mixit.sk si môžete namixovať aj vlastnú veľkonočnú nádielku, kombinovať veľkonočné vajíčka so sušeným ovocím a čokoládovými a orieškovými dobrotami. Fantázii sa medze nekladú!

Výhodná veľkonočná sada

To najlepšie prichádza nakoniec! Premýšľate vo veľkom a hľadáte naozaj špeciálny darček. Jednoznačne odporúčame to najlepšie z veľkonočnej kolekcie v jednej sade s krásnou miskou . Okrem Veľkonočného MIXu a balenia vajíčok v nej nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky.

0 Košík Hore