Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Predĺžená do dnešnej polnoci! DOPRAVA ZDARMA s Packetou už len do 6.12. 23:59.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Hľadáte originálne veľkonočné maškrty? V ponuke Mixitu nájdete všetko, čo hľadáte!

Zdroj: mmagazin.sk 15. 3.


I tento rok je pre nás pravdepodobne pripravená neobyčajná Veľká noc. Ak očakávate šibačov a chcete ich aj neobyčajne odmeniť alebo si len radi maškrtíte, Mixit vás svojou špeciálnou ponukou ani tentokrát nesklame. Aj tento rok si môžete zo širokej ponuky vybrať veľa chrumkavých veľkonočných dobrôt či sladkých vajíčok, ktoré pre vás zniesli sliepočky z Mixitu.

V Mixite sa o sliepočky starajú s takou láskou, že znášajú sladké vajíčka. Tento rok bola dobrá úroda a „Veľ-koko-nočné vajíčka“, čiže mandle v čokoláde, obsahujú hneď šesť rôznych farieb. A čo farba, to samozrejme čisto prírodná príchuť: zelené – matcha čaj, fialové – čučoriedky, ružové – Ruby čokoláda, hnedé – mliečna čokoláda, biele – kokos s bielou čokoládou a novinkou sú krémové zo slaného karamelu.

Tubus s veľ-koko-nočnými vajíčkami

Zloženie: kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, Ruby čokoládou, zeleným čajom alebo slaným karamelom).

A ak nie ste na farby, môžete si kúpiť aj vajíčka čierne ako noc! Špeciálne „Eggs in black“ sa budú hodiť napríklad pre neposlušných šibačov … aj keď sú v skutočnosti čokoládové a strašne dobré.

Eggs in black

Zloženie: horká čokoláda, lieskové oriešky, mandle, prírodná farbiaca zmes.

V tohtoročnej veľkonočnej zostave nájdete aj chrumkavý raňajkový Veľ-koko-nočný MIX. Maľované vajíčka sa kotúľajú z farebných tubusov a spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami a plátkami mandlí osladia všetky (nielen) jarné raňajky.

Veľ-koko-nočný mix

Zloženie: bezlepkové kukuričné lupienky, ovsené lupienky chrumkavé, sušené marhule, sušené figy, kľukva (kanadská brusnica), vlašské orechy, mandle – plátky, čokoládové lupienky, čokocrispies, kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, kakaovými bôbmi alebo zeleným čajom).

Veľ-koko-nočná nádielka je koncentrované maškrtenie schované v polovičnom tubuse. Položte si ho na pracovný stôl a schválne, ako dlho vydrží nenačaté. V obľúbenej zmesi nájdete banán v mede a para, lieskové a kešu orechy. A samozrejme, všetky príchute tohtoročných vydarených kraslíc. Proste dobrota za dobrotou.

Veľ-koko-nočná nádielka

Zloženie: medový banán, jadrá para orechov, jadrá lieskových orechov, jadrá kešu orechov, kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, Ruby čokoládou, zeleným čajom alebo slaným karamelom).

Vo Veľkonočnej ponuke nájdete samozrejme aj desiatu – Veľ-koko-nočné müsli tyčinky Mixitky plné brusníc, pistácií, mandlí, Ruby ružovej čokolády a čoko chrumiek. Môžete si ich namixovať s ďalšími druhmi (na výber ich je 15!) alebo si kúpiť zásobu len tých veľkonočných.

Mixitka Veľ-koko-nočná

Zloženie: Sušené datle, brusnica kanadská, čokoláda Ruby, plátky mandlí, pšeničné čokoládové lupienky, pistácie.

Pre maximalistov je pripravená Veľ-koko-nočná sada s ručne vyrábanou miskou s veľkonočným motívom, kde okrem mixu a vajíčok nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky a samozrejme spomínanú mištičku.

Veľ-koko-nočná sada

Zloženie: jarná miska z pravého karlovarského porcelánu, kovová lyžička, darčeková krabica, 1x Veľ-koko-nočný mix, 1x Veľ-koko-nočné vajíčka, 2x Mixitka – Veľ-koko-nočná, 1x Veľ-koko-nočné vajíčka do vrecka.

0 Košík Hore