Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Hromadná zľava

Páčil sa Vám náš program hromadných zliav až 7 % pre veľké objednávky napríklad do práce pre kolegov alebo Vašich známych a kamarátov? Nám tiež, a preto sme dlho premýšľali, ako zvýhodnenie dopriať aj tým, ktorí objednávajú menšie zásielky. Už od počiatkov nášho mixovania ste si priali vernostné alebo iný cash back program, už ho máme! Spája výhody hromadnej zľavy aj našich predchádzajúcich narodeninových zliav. Na svoje si príde naozaj každý milovník Mixit. A ako funguje? Je to jednoduché a ako ste u nás zvyknutí, absolútne transparentné;)

Za akúkoľvek objednávku do 60 € dostávate automaticky 2 % z hodnoty tovaru na svoj ďalší nákup. Nad 60 € získate 3 %, nad 120 € 5 % a nad 180 € dokonca 7 % v kreditoch na svoj ďalší nákup.

Platnosť kreditov je 3 mesiace od nákupu, takže máte dosť času si našetriť :)

Kredity budú k Vášmu zákazníckemu účtu pripísané v okamihu prijatia platby za objednávku na náš účet. To môže napríklad u dobierky pár dní trvať, čiže prosíme o trpezlivosť. O pripísaní kreditov Vás budeme informovať emailom.

Počet kreditov a ich platnosť zistíte Vo svojom zákazníckom účte po prihlásení.

Viac sa dozviete v Podmienkach vernostného programu

0 Košík Hore