Veľký adventný kalendár s dopravou zadarmo! Pozrite si celú našu vianočnú kolekciu.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Úvodné blognutie

Vitajte na našom novom mixitiom blogu, cez ktorý môžete nahliadnuť aj do grafiky pripravovanej druhej verzie webu Mixit.cz. Aký je prvý dojem? Nám sa páči a robíme na ňom, až sa občas zadymí nejednému z hlavy :-)  

Prečo sme sa rozhodli pre blogovanie? Celé 3 roky súžitia s myšlienkou Mixit sa neskutočne bavíme každým novým nápadom a jeho realizáciou. Niektorý skončí ohodnotení ako „kravina“ v šuplíku, iný nás posunie ďalej. Do poslednej chvíle pred spustením sme si neboli istí, či je na nákup cereálií, müsli a iných zdravých dobrôt cez internet ČR pripravená... po dvoch rokoch ostrej prevádzky sme sa presvedčili, že je možné dať e-shopu s potravinami hravú podobu, na ktorej sa dá stavať. Behom tej doby sme zažili aj mnoho miľníkov, drobných zvratov a úsmevných udalostí. Radi sa o ne s našimi fanúšikmi budeme deliť..

Na začiatok sme si pripravili naozajstný zážitok.. Fotku našej prvej pravádzky po tom, čo sme ju na jar 2010 s nadšením v očiach vymaľovali. Za povšimnutie stojí „magneťák“ zn. Fugison, ktorý robil spoločnosť pri dlhých letných mixovacích večeroch.

Bicykel išiel von, veľa vriec zrna dnu. 
Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Úvodné blognutie


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore