DOPRAVA ZA 1 CENT s Packetou, ale len do nedele 26.9.. Náš TIP: Čokoládové dobroty sú späť v ponuke

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Tvorenie z tubusov

Nemálo z vás si dopraje mesačne niekoľko mixov a čím ďalej častejšie si kladú otázku "Kam s ním"?

Môžete ich samozrejme ekologicky zlikvidovať vhodením do kontajnerov na tetrapak a viečko potom do plastov. Odpadové koše na triedený odpad vás pochvália, ale nie je to trochu nuda (a škoda, keď už sme si s nimi dali takú prácu)? :) Čo tak im dať ďalšiu šancu na život a použiť ich inak, kreatívne?

1) Adventný kalendár z Mixit tubusov

Pozbierajte v priebehu roka 24 polovičných tubusov alebo 12 veľkých (ktoré rozpolíte) a postavte si ten najkrajší Mixit vianočný stromček! Do každého okienka sa zmestia dobroty pokojne aj pre viac detí. Odporúčame ako predvianočný projekt do škôlky ;)

Nakoniec pridajte hviezdu, zelenú reťaz, stromy zo zeleného papiera alebo Mikuláša. Finálna podoba je už na vašej fantázii ;)2) Dózy na potraviny

Na Mixit tubus nalepte štítky a popíšte. Cestoviny či piškóty nemali nikdy krajší obal!


3) Zábava pre zvieratká

Vaši chlpatí miláčikovia naše tubusy určite tiež ocenia, využitie je navyše multifunkčné. Môžu slúžiť na hranie i odpočinok. :)
4) Tubus ako váza

Dostali ste rezané kvety a práve nemáte po ruke vázu? Máme jednoduché riešenie! Zrezanú PET fľašu či pohárik naplňte vodou a vložte do Mixit tubusu. To je krása, že? ;)


5) Darčekové balenia

Do Mixit tubusu sa krásne ukryje aj iný darček, než müsli. Trebárs tekutý ;) Stačí obaliť papierom a originálne dozdobiť.

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Tvorenie z tubusov


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore