Veľký adventný kalendár s dopravou zadarmo! Pozrite si celú našu vianočnú kolekciu.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Letný mixitkový manuál

Obdobie poriadnych prázdnin a dovoleniek si žiada poriadnu desiatu, nech už sa chystáte k vode, do hôr alebo ho prešportujete. Na všetky typy letných aktivít sa hodia müsli tyčinky Mixitky, ktorých už je v ponuke Mixitu hneď 11 druhov. A ak neviete, ktorá sa hodí práve pre váš typ dovolenky, možno poradí tento náš vysoko vedecký mixitkový manuál. ;)

Či už siahnete po ktorejkoľvek Mixitke, môžeme sľúbiť, že budete mať v ruke ručne vyrábanú lahôdku, sladenú len ovocím, bez pridaného cukru, umelých konzervantov či farbív. Sú navyše lisované za studena (nie pečené), sú vhodné aj pre bezlepkárov a až na výnimky aj pre vegánov, pritom chutia aj nedietárom. Tak ktorý typ ste? Ktorá to bude?

Dovolenka je ležať v tieni pod stromom a nechať si padať čerešne do úst pri čítaní knižky. Zážitky najradšej proste zbierate na deke.

Kyslá, sladká a zároveň chrumkavá Mixitka BEZ LEPKU - Čerešňa + Mandle

Leto bez horúčavy a osviežujúcich bazénov jednoducho nie je leto!

Osviežujúca Mixitka BEZ LEPKU - Ananás

Do prázdninového módu sa dostávate, akonáhle počujete šumenie mora, vietor v korunách paliem a nasadíte bikiny z polovičiek kokosov.

Na palme narodená Mixitka BEZ LEPKU - Banán + kokos


Správny výlet vedie jedine do kopca a ideálne je živiť sa po ceste horskou prírodou - vodu piť zo studničiek a na obed si dať poriadnu hrsť čučoriedok.

Lesom voňajúca Mixitka BEZ LEPKU - Čučoriedka


Priemerný tep 190, prepotené snáď aj okuliare, to je dovolenka, na ktorej dokážete vypnúť.

Proteínová Mixitka športovcov BEZ LEPKU - Protein + Kakao alebo Mixitka BEZ LEPKU - Arašidy + Protein

Chcete všetko hneď, všetko najlepšie a všetkého najviac. A keď už, tak s poriadnou zľavou.

MegaMIX Mixitek vás určite uspokojí, v obrovskom balení nájdete celých 24 kúskov, z toho 4 a pol Mixitky máte úplne zadarmo

Dovolenka pre vás je, keď z práce odchádzate ešte za svetla. Tak premažte mozgové závity poriadnou dávkou zdravých orieškov, otvorte si Excel a Mixitku a excelujte aj na dovolenke!

Ako Nutella chutiaca Mixitka BEZ LEPKU - Lieskový oriešok

Najobľúbenejší olovrant je jablko zo záhradky a najkrajšie miesta sú podľa vás tie, kde vedia vysloviť „ô“. Ste proste klasik.

Klasická Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Škorica

Rozhodnúť sa, či dovolenku strávite pri mori či pri rybníku, je pre vás nadľudská úloha? S Mixitom sa rozhodovať našťastie nemusíte.

Presne pre vás sme pripravili Degustačný výber Mixitiek - klasický či bezlepkový

Prepočítať všetky deti, natrieť opaľovacím krémom a prihodiť do batohu rýchlu desiatu, to je váš klasický dovolenkový šprint.

S 18 kúskami v MiniMixitky MIX vo veľkosti tak akurát pre deti to zvládnete rýchlosťou supermana!


Mixit TIP: Namiešajte si kombináciu podľa vlastnej chuti ideálnu do kufra aj plážovej tašky alebo si vyberte rovno balenie s 8 kúskami, kde máte jednu celú Mixitku zadarmo. :)

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Letný mixitkový manuál


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore