Veľký adventný kalendár s dopravou zadarmo! Pozrite si celú našu vianočnú kolekciu.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Malý krok pre ľudstvo, veľký pre Mixit :)

Možno ste ešte nikdy neboli na našom blogu a ani netušili, že nejaký máme. Aj to bol jeden z nedostatkov starého dobrého webu Mixit, skrátka nebolo miesto pre poriadne tlačítko.. nebolo miesto ani na realizáciu mnohých nových nápadov a pri každej úprave hrozilo, že prestane fungovať veľa iných funkcií.

Náš starý web sme milovali, bol jednoduchý, farebný a pri jeho neustálom živelnom vývoji sme ani netušili, aké ďalšie vychytávky po ňom budeme chcieť za pár mesiacov. Pomohol nám vyhrať 3. miesto v cene českého internetu Krištáľová lupa a 2. miesto Shop roka Heureky, skrátka keby nebol taký, aký bol, neboli by sme asi ani my.


Aj so starým webom sa dá hrať veľké divadlo.

Pokrok ale nezastavíme, internet sa vyvíja rýchlosťou blesku a sledovať všetky trendy medzi tými vrecami s obilím nie je sranda.. raz nás zavolal náš programátor Kubo k počítaču a zvolal „Čumte! Takto vyzerá web 2.0!“ Už ani nevieme, čo stránky ponúkali a čím sa chlapci americkí zaoberali, ale tušili sme jedno: uteká nám vlak a ak nechytíme posledný vagón, dobehneme tak akurát do internetového stredoveku. Rozhodnutie bolo jasné – okamžite začať s novými stránkami, od podlahy, poriadne a nanovo. Budú lepšie ako kedykoľvek doteraz a musia byť čo najskôr! 

Úsmev a klávesnica Kubovi nikdy nechýbajú..

Uplynul rok a pol, náš čerstvo doštudovaný programátor Kubo zostarol o 3 roky a grafik Lukáš, ktorého sme nikdy nevideli, ale ktorého milujeme, prerobil 50x návrh dizajnu. Cez divoké kreácie sme sa vrátili naspäť k jednoduchému posolstvu, predsa len je skoro polovica návštevníkov www.mixit.cz u nás prvý krát a 3 misky hovoria jasnou rečou – namiešajte si svoje müsli. 

Prvé návrhy pomocou videa "Ako na to"

Takto sme začali.. tmavo, trochu divoký západ :)

Všetkého veľa škodí..

Občas bolo toho pohybu moc a vtáky boli síce roztomilé, nikto z opýtaných ale netušil, že sú to v prvom rade tlačítka. 

A nakoniec sme to takto dotiahli do konca.

A sme späť: 3 misky, štart a idemé!

Pred Vianocami 2013 sme mali funkčný Mixit II a neisto sme vyčkávali na správnu chvíľu pre spustenie. Je to teraz, kedy lámeme rekordy? Neskúsime najprv oddeliť www.mixit.sk, ktorý už máme preložený do slovenčiny a kam mixujeme menej? Skočili sme do toho po hlave, nový web aj s administráciou spustili na Slovensku, hneď po Novom roku aj Česko a nevyhli sme sa menšej schizofrénii, skrátka dojazd starého webu, nové objednávky na českom a vedľa na slovenskom webe, všetko s oddeleným vybavovaním objednávok. Bolo veselo a programátor Kubo zostarol o ďalší rok :)

Pretože ale nie sme úplní nešikovia, podarilo sa nám to ustáť a dokonca máme väčší podiel návštevníkov, ktorí objednávajú. Je teda čas zhrnúť si všetky vychytávky:

  • Sme zdieľnejší v rubrike O nás, pretože si sami radi prehrávame príbeh Mixit.
  • Inšpirácie nie je nikdy dosť a tiež mixy ostatných sú teraz nekonečnou studnicou. Môžete hodnotiť, môžete aj kupovať.
  • Mix vrecúšok do vačku aj tyčiniek Mixitiek je už úplne vo Vašej réžii, vybrať si môžete krabicu 10 ľubovoľných
Miešajte podľa vlastných chutí.
  • Máte otázku? Nie je nič jednoduchšie ako prečítať si odpovede na tie najčastejšie
  • Byť v obraze je príjemné, a pretože Facebook ani Twitter nedovoľuje rozpísať sa, radi Vám naše zákulisie občas popíšeme práve tu na blogu. 
  • Na starom webe sme využívali platobnú bránu Gopay, teraz môžete platiť cez PayU, a keď sme už pri tých inováciách, testujeme aj expresné platby pomocou bankových tlačítok. So všetkým sme doteraz spokojní, všetko sa musí skúsiť.
  • Darčeky si vyslúžili vlastné tlačítko na hlavnej lište a miešanie suchých plodov sme tiež rozdelili na lyofilizované ovocie (ktoré teraz zostane dlhšie chrumkavé) a samostatné oriešky s klasicky sušeným ovocím. 

..máme ale aj tisíce drobností, ktoré oceníte hlavne pri samotnom nákupe. Suroviny „lietajú do tubusu“, základ müsli či kaše meníte kliknutím na ktorýkoľvek z nich, každý mix z obľúbených, predchádzajúcich či od iných užívateľov si môžete upraviť podľa chuti. Už nemusíte pomenovať svoj tubus, urobíme to za Vás, rovnako ako uložíme akúkoľvek adresu, ktorú bežne využívate pre doručenie. 

Prechod na novú verziu bol skrátka beh na dlhú trať, ak teda narazíte na chybičku, dajte nám, prosím, šancu napraviť ju a povedzte nám o nej na info@mixit.sk

Vopred ďakujeme za trpezlivosť a dúfame, že Vám zmena spríjemní ďalšie nákupy na www.mixit.sk :)

Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Malý krok pre ľudstvo, veľký pre Mixit :)


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore