Veľký adventný kalendár s dopravou zadarmo! Pozrite si celú našu vianočnú kolekciu.

Zle sa vám mixuje? Niečo nefunguje? Skúste si prosím Mixit pustiť napríklad v prehliadači Edge, my to zatiaľ opravíme. Ospravedlňujeme sa!

Adventný kalendár Mixit

Tak ako každý rok, nový Adventný kalendár Mixit na rok 2021 bude veľký a nabitý novinkami. Ale to ste vy, naši drahí Mixiťáci, určite tušili :) Preto sme sa rozhodli, že vám pripravíme prekvapenie, ktorým bude nielen viac okienok a dobrôt, ale hlavne viac zábavy, keďže z každého okienka advenťáku si teraz môžu malí i veľkí maškrtníci s nožnicami a trochou zručnosti zostaviť postavičku do Mixit betlehemu. Vy sa môžete tešiť na prierez tým najlepším z našej ponuky - müsli, Mixitky, oriešky, kaše, granoly, praclíky, mandle v čokoláde, tiež darčeky a úplne vypečené novinky - predstavia sa vám napr. prémiové Mixitelly z piemontských lieskových orieškov, ktoré sú hodvábne jemné... A my sa budeme tešiť, keď sa s nami podelíte o fotky svojich betlehemských výtvorov či o fotky spod stromčeka označením @mix.it či #mixitvianoce :)

Mixit adventný kalendár 2021 s prekvapením

Vedeli ste, že adventný kalendár Mixit je tu s nami už od roku 2014? Poďte si s nami pripomenúť jeho chrumkavú históriu! :)

2020 - Rozbalili sme to vo veľkom! Teda skôr nabalili :) Najväčší a najchrumkavejší advenťák na trhu sme nabili vašimi najobľúbenejšími dobrotami, úplnými novinkami i ďalšími špecialnymi darčekmi pre radosť. V niektorom z 24 okienok ste objavili napr. novú sušienku s kúzlom medových perníčkov, čakala na vás aj sviatočná mandľová Mini Mixitella s kokosom a bielou čokoládouNechýbali ani bestsellery vrátane Vianočného mixu, chrumkavého ovocie, Mixitek a ďalších dobrôt v priam anjelskom dizajne!

Mixit adventný kalendár 2020

2019 - Duet osvedčených kúskov rozoznel vianočné rolničky! Poriadne sme pre vás vyladili chutnú dvojku: Veľký a obľúbený Mixitkový adventný kalendár.

Mixit adventný kalendár 2019

2018 - Mixit advenťák, ktorý má pol metra na výšku! Prvýkrát v histórii sme urobili okrem obrej ešte ďalšie 2 nové verzie, aby si mohol pochutnať naozaj každý: špeciálny bezlepkový adventný kalendár plný bezlepkových dobrôt a mixitkový adventný kalendár pre milovníkov našich zdravých tyčiniek Mixitek.

Mixit adventný kalendár 2018 - obrí, bezlepkový, mixitkový


2017 - Roztomilé zvieratká z lesa tešili počas celého adventu všetkých malých aj dospelých maškrtníkov, ktorým opäť priniesli zdravé maškrty, aby im čakanie na Ježiška trošku osladili. :)

Mixit adventný kalendár 2017 s lesnými zvieratkami

2016 - Vymaľovaný cibulákový motív si získal nielen naše, ale aj vaše srdcia.

Mixit adventný kalendár 2016 cibulákový

2015 - Zdravé prekvapenie na každý adventný deň sme zabalili do krásnej krabice so zimnými a vianočnými zvykmi.

Mixit adventný kalendár 2015


2014 - Prvý Mixit adventný kalendár je na svete! Po menších pôrodných komplikáciách urobil radosť stovkám našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli s týmto produktom pokračovať a v Mixit vianočnej kolekcii si vedľa Vianočného mixu a Mikulášskej nádielky vybojoval svoje čestné miesto.

Prvý Mixit adventný kalendár 2014

Za 4 roky svojej existencie priniesol Mixit adventný kalendár už veľa radosti. Podeľte sa s nami o vašu radosť tiež - označte svoju fotku hashtagom #mixitvianoce. Tie najlepšie fotky budeme zdieľať a tiež po zásluhe odmeníme ;)


Späť na všetky články

0 Komentárov k článku Adventný kalendár Mixit


Komentár

Ďalšie články

0 Košík Hore